Spartakov katenaćo je bio neuništiv, ali onda se probudila brazilska magija i nije bilo spasa! (VIDEO) (FOTO)

Gotov jesenji deo!

Što smo gledali fudbala u Srbiji u 2016. godini, gledali smo... Sada sledi duga pauza...
Objavljeno: 18:36h

85' Spartak i dalje ne pokazuje preteranu želju da barem smanji prednost crno-belih! Za celu utakmicu uputio je samo jedan šut u okvir gola!

71' Fantastična bakljada Grobara!

67' Kakva prilika za Božinova, ali bravuroznom paradom uspeva da odbrani golman gostiju!

62' Leonardooooooooooooooo!!!! Sa 20 metara je u golmanov ugao pogodio iz slobodnjaka! Ovaj put nije pustio suze!

55' Ko drugi, nego Leonardoooo!!! Brazilac je pogodio i pustio suze radosnice? Da li je ovo nagoveštaj njegovog odlaska?

53' Ništa bitnije se nije promenilo u odnosu na prvi deo meča. Crno-beli i dalje pokušavaju da probiju bedem, ali to nije nimalo lak i

46' Meč je nastavljen!

45' Prvo poluvreme je završeno! Subotičani umalo da povedu, dok je Partizan bezuspešno pokušavao da probije preozbiljno organizovanu odbranu Spartaka!

37'- Fudbaleri Spartaka igraju izuzetno i deluju kao da su tim iz Serije A, a ne iz našeg šampionata.

30' Umalo da Ostojić postigne autogol posle centaršuta Milića, ali Kljajić je sjajno reagovao!

28' Velika borbba se vodi na terenu, gosti su fenomenalno taktički postavljeni i biće veoma teško domaćoj ekipi da napravi nešto više u napada u prvom poluvremenu...

19' Fenomenalno je driblao Đurđević i potom šutirao, ali situaciju jedan na jedan u svoju korist rešava golman Mirković!

16' Veliki peh za goste, Mudrinski zbog povrede napušta teren. U igri je umesto njega Đorđe Ivanović.

13' - Grobari su napravili bakljadu u bojama moskvskog CSKA!

8' - Na 28 utakmica današnjih rivala u Humskoj gosti nikada nisu odneli trijumf!

16:00 - Meč je počeo!

15:54 - Tribine na JNA su ponovo prazne...

15:45 - Poznati su i sastavi za ovaj meč!

PARTIZAN: Kljajić - Vulićević, Ostojić, Milenković, Miletić - Janković, Jevtović, Everton, Leonardo - Đurđević, Božinov

SPARTAK: Mirković - Stojković, Ćalasan, Radovanović, Anđić - Kovačević, Glavčić - Milić, Torbica, Bašanović - Mudrinski.