Spartakov katenaćo je bio neuništiv, ali onda se probudila brazilska magija i nije bilo spasa! (VIDEO) (FOTO)

Gotov jesenji deo!

Što smo gledali fudbala u Srbiji u 2016. godini, gledali smo... Sada sledi duga pauza...
Objavljeno: 18:36h

Fudbaleri Partizana uspeli su da sa puno muke savladaju tvrd orah zvani Spartak rezultatom 2:0 u okviru 21. kola Superlige na svom terenu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Meč je obeležio fenomenalni Leonardo koji je sa dva lucidna poteza rešio utakmicu.

Brazilac je veoma emotivno reagovao kod prvog gola, pa je i zaplakao što je dodatno podgrejalo priča da je njegova karijera u redovima crno-belih završena.

Gostujuća ekipa je, kao i većina klubova iz domaćeg šampionata, došla u Humsku sa idejom da se brani, bez previše razmišljanja o napadu.

Izabranici Marka Nikolića su se mučili sve do 55. minuta kada je pomenuti brazilski majstor uhvatio jedan odbitak na 15-ak metara od gola i fenomenalnim udarcem "skinuo pauka" sa mreže golmana Mirkovića.

IZABRAN: Saša Danilović je novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije! (VIDEO)

Potom su usledile pomenute suze...

Sedam minuta kasnije Leonardo je pogodio iz slobodnog udarca sa 20 metara i tako postavio konačnih 2:0.

Crno-beli su tako uspeli da pred pauzu ostanu na šest bodova zaostatka za Crvenom zvezdom, dok je Spartak na osmoj poziciji sa 21 bodom.

Heroj Novica MVP kola! Partizan saznao kaznu za incidente protiv Ludvigsburga! (VIDEO)

Ovo je bila poslednja utakmica u jesenjem delu prvenstva, a evo kako izgleda tabela!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"!