LUD FINIŠ U BARSELONI: Albanci izjednačili BIZARNIM golom u 85', pa ih Olmo o'ladio MAJSTORIJOM u 90'! (VIDEO)
Mirto Uzuni/Dani Olmo, Foto: EPA/Enric Fontcuberta

PONADALI SE

Svi golovi viđeni su u poslednjih 15 minuta meča

Fudbalska reprezentacija Španije je večeras kao domaćin pobedila Albaniju sa 2:1 u prijateljskoj utakmici na stadionu Espanjola u predgrađu Barselone.

Svi golovi viđeni su u poslednjih 15 minuta meča. Strelac vodećeg gola za Španiju bio je Feran Tores u 75. minutu.

Albanci su do izjednačenja došli u 85. minutu krajnje bizarnim golom koji možete videti na ovom linku.

Poslali su jednu dugu loptu na ivicu šesnaesterca, Pau Tores je pokušao iz prve da raščisti, ali je glavom pogodio Mirta Uzunija posred lica, a lopta se odbila tako da je prošla pored istrčalog golmana Davida Raje i otkotrljala se u mrežu.

Mirto Uzuni

Ipak, u 90. minutu je "Furija" ipak došla do pobede sjajnim pogotkom Danija Olma.

Nemačka je, takođe u prijateljskom meču, na svom terenu pobedila Izrael sa 2:0, golovima Kai Haverca u 36. i Tima Vernera u prvom minutu nadoknade poluvremena.