Radnik je bio blizu velikog uspeha, ali je njegov igrač omogućio divan zimski san za Zvezdu! (FOTO) (VIDEO)

21. kolo superlige srbije

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 17:56h

94' Meč je završen! Jesenji šampion će ušukškan dočekati proleće!

87' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Strelac autogola je Zlatanović! Da li je to to?

78' Nikolić umalo da donese veliku radost navijačima Radnika, ali njegov šut glavnom je bio veoma slab.

71' Kolosalna prilika za Kangu i neverovatan promašaj!

63' Imao je Le Talek veliku priliku, ali mreža Surduličana je ostala netaknuta.

59. minut - Dve kolosalne prilike za gostujuću ekipu, ali Plavšić nije uspeo da ih realizuje. Mladi as je pogodio i stativu!

52. minut - Zvezda je prva pripretila, ali nije uspela dovoljno da ugrozi gol Čančarevića.

Delije su bakljadama na kratko prekinule susret, ali je sudija Grujić posle nekoliko minuta nastavio da se igra.

46. MINUT - POČELO JE DRUGO POLUVREME!

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA U SURDULICI!

42. minut - Delije uživaju u svojoj pesmi, napravile su malu bakljadu, ali bez problema teče navijanje.

36. minut - Rezultat se ne menja, igra je postala malo suvoparnija, sporija, nego što je to bio slučaj na početku.

26. minut - Milorad Kosanović je dobio isključenje, jer je krenuo da se svađa sa sudijama posle dosuđenog jedanaesterca.

25. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! ANĐELKOVIĆ JE PREUZEO ODGOVORNOST, ČANČAREVIĆ GA JE PROČITAO, ALI NIJE USPEO DO KRAJA DA SE ISPRUŽI. IZJEDNAČENJE U SURDULICI!

24. minut - PENAL ZA ZVEZDU! PLAVŠIĆ JE PAO U KAZNENOM!

18. minut - Orlandić je glavni akter crveno-belih za sada, dobio je žuti karton.

10. minut - KOLOSALNA ŠANSA ZA ZVEZDU MALTENE 30 SEKUNDI POSLE GOLA DOMAĆIH! ORLANDIĆ JE MORAO BOLJE DA REAGUJE!

10. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! STEFAN NIKOLIĆ DONOSI PREDNOST RADNIKU U UVODU MEČA!

8. minut - Orlandić je probao preambiciozno, beležimo prvu šansu crveno-belih.

7. minut - Đorić je dobio žuti karton zbog zaustavljanja Plavšića na polovini gostiju.

3. minut - Prva sporna situacija. Kanga je uposlio Srnića u šesnaestercu, koji je pao na zemlju, ali je sudija Grujić pokazao da od prekršaja nema ništa.

1. minut - POČELO JE!

15:45 - Evo kakav je ishod bio kada su se dva tima poslednji put srela.

15:30 - Sastavi su sledeći: