Radnik je bio blizu velikog uspeha, ali je njegov igrač omogućio divan zimski san za Zvezdu! (FOTO) (VIDEO)

21. kolo superlige srbije

Objavljeno: 17:56h

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da savladaju Radnik u Surdulici rezultatom 2:1, iako se činilo da će domaća ekipa izdržati i sačuvati veliki bod.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Miran zimski san crveno-belima doneo je Igor Zlatanović autogolom u 87. minutu.

Konačno se zna šta će biti sa Zvezdinim Mouče(nikom)! (FOTO)

Počelo je ambiciozno sa obe strane, a prvi je iz svega izvukao korist Radnik u 10. minutu, zahvaljujući lošoj reakciji Račića.

ODLUKA PADA U ČETVRTAK: Zvezda zbog Grofa održava sastanak! (FOTO)

Mladi fudbaler Zvezde dozvolio je da Nikolić ukrade loptu i lako matira Supića.

Stadion Radnika u Surdulici Gledalaca: Sudija: Danilo Grujić

Radnik: Čančarević - Mladenović, Vuković, Đorić, Pejčić - Milovanović, Merdović - Mišan, Nikolić, Milinković - Radović.

Crvena zvezda: Supić - Petković, Stojanović, Fibel, Anđelković - Le Talek, Poletanović, Plavšić, Kanga, Srnić - Orlandić.

Strelci: Nikolić 10 - Anđelković p.25

Zvezdina najbolnija rana i dan koji Delije svim srcem žele da zaborave, ali ne mogu! (VIDEO)

Posle svega 30 sekundi, Orlandić je imao veliku priliku da izjednači, ali ju je sa par metara gađao pravo u Čančarevića. U 24. minutu Plavšić je pao u kaznenom prostoru, Grujić pokazao na belu tačku, a Anđelković sigurnim udarcem u donji levi ugao, od stativu, doneo izjednačenje. Milorad Kosanović je zbog svađe sa sudijama nakon jedanaesterca isključen, te mu je pokazan put ka tribinama. Do kraja prvog dela, nešto slabija i sporija igra trajala je do zvižduka glavnog arbitra.

U drugom poluvremenu crveno-bli su imali nekoliko sjajnih prilika, ali su redom promašivali kolosalne prilike Plavšić, Le Talek i Gelor Kanga.

Gosti su takođe bili opasni, igrali su hrabar fudbal, taman kada se činilo da će Zvezda ostati bez dva boda, posle centaršuta Anđelkovića autogol je postigao Zlatanović i tako doneo velika tri boda gostima.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv blog".