PARTIZAN POSLE PREOKRETA OSVOJIO SURDULICU! Stanojevićev tim imao veliku sreću u samoj završnici! (FOTO)
Detalj sa utakmice Radnik Surdulica - Partizan, Foto: Starsport©

nastavlja se trka za titulu!

Strelci za crno-bele bili su Rikardo Gomeš i Nikola Terzić

Objavljeno: 19:06h

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik u Surdulici 2:1, u poslednjem meču 28. kola Superlige Srbije.

Radnik je šokirao Partizan u 27. minutu kada je poveo posle gola Uroša Milovanovića.

Radost domaćeg tima nije dugo trajala pošto je Nikola Terzić izjednačio posle dobrog prodora i asistencije Meniga u 34. minutu susreta.

1 / 3 Foto: Starsport©

Gol odluke postignut je na startu drugog poluvremena. U 48. minutu igre, sjajno je štuirao Rikardo sa ivice kaznenog prostora i zatresao mrežu Radnika.

Tim iz Surdulice imao je veliku priliku u nadoknadi vremena da dođe do izjednačenja. Spasić je sa leve strane pogodio prečku, a zatim je Lukić promašio sa pet metara ceo gol, tako da su crno-beli na kraju ipak upisali novu pobedu u šampionatu.