NOVI KIKS BAJERNA! Aktuelni šampion Nemačke drugu uzastopnu utakmicu odigrao nerešeno! (FOTO)

BUNDESLIGA, 26. KOLO

Frajburg je kao domaćin savladao Volfsburg 3:2

Objavljeno: 20:07h

Fudbaleri Bajerna iz Minhena odigrali su na gostujućem terenu nerešeno 1:1 protiv Hofenhajma, u utakmici 26. kola Bundeslige.

Aktuelni šampion je drugu uzastopnu utakmicu odigrao nerešeno. Hofenhajm je poveo u 32. minutu golom Kristofa Baumgartnera, a izjednačio je Robert Levandovski u trećem minutu nadoknade vremena.

FK Bajern Minhen, FK Hofenhajm

Frajburg je na svom terenu bio bolji od Volfsburga 3:2. Domaći tim je poveo sa 2:0 golovima Vinčenca Grifa u sedmom i 44. minutu, a Volfsburg je izjednačio golovima Maksa Kruzea u 52. i Maksimilijana Arnolda u 84. minutu susreta. Pobedu domaćima doneo je Niko Šloterbek pogotkom u 87. minutu.

Union Berlin odigrao je na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Štutgarta. Tim iz glavnog grada Nemačke je poveo u 41. minutu golom Tajvoa Avonjija, a bod Štutgartu obezbedio je Saša Kalajdžić golom u 90. minutu susreta.

Podsetimo, utakmica između Augsburga i Majnca je odložena.