VELIKA BRUKA TOTENHEMA: Njukasl napunio mrežu londonskog tima! (FOTO)
Detalj sa utakmice Njukasl - Totenhem, Foto: Lindsey Parnaby / AFP / Profimedia

PREMIJER LIga, 32. kolo

Ubedljiv trijumf ostvarila je i ekipa Vest Hema

Objavljeno: 22:23h

Fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu Totenhem sa 6:1, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Crno-beli su na Sent Džejms Parku već do 21. minuta vodili sa 5:0. Dvostruki strelci bili su Džejkob Marfi, golovima u drugom i devetom minutu i Aleksander Isak, golovima u 19. i 21. minutu

Golove za domaće postigli su još Žoelinton u šestom i Kalum Vilson u 67. minutu.

Jedini gol za Totenhem postigao je kapiten Hari Kejn u 49. minutu.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostujućem terenu Bornmut sa 4:0.

Londonska ekipa povela je u petom minutu golom Majkla Antonija, a sedam minuta kasnije prednost je udvostručio Lukas Paketa.

Strelac trećeg kola bio je Deklan Rajs u 43. minutu, a konačan rezultat postavio je Pablo Fornals golom u 72. minutu. Njihov saigrač Maksvel Korne postigao je pogodak u prvom minutu nadoknade, ali je posle upotrebe VAR tehnologije poništen zbog ofsajda.