MAJSTORIJA LAZARA SAMARDŽIĆA! Srbin postigao maestralni gol, ali to nije bilo sve (VIDEO)
Slavlje Lazara Samardžića posle gola na utakmici Udinezea i Kremonezea, Foto: LiveMedia / ddp USA / Profimedia

SERIJA A, 31. kolo

Vezista je pogodio već u drugom minutu na utakmici Udinezea i Kremonezea

Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić na utakmici svog Udinezea i Kremonezea u 31. kolu Serije A već je upisao maestralni gol i asistenciju.

Već u drugom minutu, momak rođen u Berlinu pogodio je sa 18 metara posle duplog pasa sa slovenačkim vezistom Sandijem Lovrićem.

Naš vezista je u 27. minutu uposlio Nehuena Pereza iz prekida sa leve strane, a argentinski defanzivac zakucao je loptu u mrežu za 2:0.

"Zebre" inače vode 3:0 na poluvremenu posto je u 36. minutu pogodio Isak Saces na asistenciju Jake Bijola.

00:19

FUDBALER MOŽE DA POGREŠI, ALI AROGANTNOST SUDIJE NE DOZVOLJAVA DA MU UKAŽEŠ NA GREŠKU Jestrović: Treba NAPREDOVATI dalje