superliga srbije, 19. KOLO

PARTIZAN STIGAO DO NOVA TRI BODA: Borbenost Novog Pazara nije bila dovoljna za iznenađenje (FOTO)

Kompletan tok meča mogli ste pratiti na našem portalu

Objavljeno: 05.12.2021. 17:46h > 17:58h

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 2:0, u meču 19. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli golom Marka Milovanovića u 50. minutu. On je iskoristio centaršut Kvinsija Meniga i glavom postigao prvi gol na meču. Igrač gostiju Milan Joksimović je u 58. minutu napravio prekršaj u svom šesnaestercu, nad Rikardom Gomešom, a gol je minut kasnije sa penala postigao Nemanja Jović.

Partizan je prvi na tabeli Superlige Srbije sa 53 boda, tri više od drugoplasirane Crvene zvezde.

U sledećem kolu Partizan gostuje Metalcu u Gornjem Milanovcu, a Novi Pazar dočekuje Voždovac.

90+3' KRAJ MEČA!!!!!!!!! Partizan je zabeležio 17. pobedu u šampionatu, ovoga puta savladana je ekipa Novog Pazara 2:0.

90' Utakmica je produžena tri minuta.

87' Lutovac pokušava glavom, ali udarac završava preko gola.

83' Partizan preti u završnici utakmice, Holender je šutirao, nema promene rezultata.

80' Novi Pazar za sada nije uputio nijedan šut ka golu Partizana.

70' Partizan sigurnom i mirnom igrom čini se da lagano privodi meč kraju posle dva brzo postignuta gola.

59' GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!! Partizan stiže do dvostruke prednosti. Nemanja Jović je pogodio sa penala.

50' GOOOOOOOOOOLLLLLL!!!!!!!! Partizan stiže do prednosti golom Milovanovića.

46' Nastavljena je utakmica u Beogradu.

DRUGO POLUVREME:

45+4' Završeno je prvo poluvreme u Beogradu. Nije bilo mnogo prilika, nema golova posle prvih 45 minuta.

45' Prvo poluvreme produženo je četiri minuta.

44' Najbolja šansa za Partizan, Menig nije pogodio mrežu.

38' Urošević je imao dobru priliku da dovede Partizan u prednost.

30' Partizan ima više loptu u svom posedu, mahom se igra na polovini Novog Pazara ali bez ozbiljnijih pretnji po golmana gostiju.

7' Partizan ima potpunu terensku inicijativu.

1' Počela je utakmica u Beogradu.

PRVO POLUVREME:

Fudbaleri Partizana od 15:45 dočekuju Novi Pazar u Humskoj u okviru 19. kola Superlige Srbije.

SASTAVI:

Partizan: Stevanović – Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić – Menig, Pavlović, Pantić – Rikardo.

Novi Pazar: Vujanac – Vlajković, Pavišić, Delimeđac, Zimonjić – Lončar, Joksimović – Mladenović, Kiković, Dimić – Ratković.