Detalj sa meča Rusija - Srbija, Foto: Vladimir Pesnya/STARSPORT

SRBIJA SE OBRUKALA U MOSKVI: Rusi napravili spektakl, pa nas bratski RAZBILI

Tok meča ste mogli da pratite na našem sajtu

Objavljeno: 21.03.2024. 18:52h > 20:10h
19:11h

48. minut - Dvostruka izmena u selekciji Rusije. Mirančuk Aleksej i Gorškov na terenu.

19:08h

46. minut - Trostruka izmena u reprezentaciji Srbije. Mitrović Sergej i Mijailović na terenu. Izašli su Tadić, Živković i Gaćinović.

18:52h

45. minut - Kraj prvog poluvremena! Rusija vodi sa 2:0

Izmena: 19:14h
18:46h

42. minut - Sada je i Gaćinović bio u izglednoj šansi, ali je potpuno zakomplikovao i promašio okvir gola.

18:44h

40. minut - Najbolja prilika za Srbiju. Sve je krenulo od Tadića koji je pravovremeno uposlio Jovića, ali srpski napadač nije uspeo da savlada Safonova koji je sjajno reagovao.

Izmena: 18:52h
18:41h

37. minut - Pavlović je pokušao glavom, ali lopta je otišla daleko preko gola.

18:36h

32. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rusija vodi sa 2:0! Strelac je Osipenko koji se najbolje snašao posle slobodnog udarca, samo je gurnuo loptu iza leđa Petrovića.

18:31h

27. minut - Rusi su preuzeli inicijativu, Srbija se povukla.

18:23h

20. minut - Gajić je srušio Hluseviča u kaznenom prostoru. VAR proverava situaciju jer je pomoćnik pokazao da je bio ofsajd! Nažalost, biće ipak penal, a srpski reprezentativac je dobio direktan crveni karton za neoprezan start.

Mirančuk siguran sa linije penala, Petrović je zakačio loptu, ali je ipak lopta ušla u gol!

18:22h

18. minut - Previše kruže fudbaleri Srbije nikako da organizujemo neki konkretni napad.

18:14h

10. minut - Oblakov do sada najzapaženiji igrač Rusije, "orlovi" disciplinovani u odbrani.

18:12h

8. minut - Prva ozbiljnija prilika za Srbiju. Živković je bio u izglednoj šansi na ivici šesnaestersa, ali nije bio dovoljno precizan.

18:12h

7. minut - Zdjelar je dobro intervenisao ispred Golovina.

18:10h

5. minut - Za sada nije bilo ozbiljnijih šansi niti prodora ka golu.

18:06h

2. minut - Neoprezan start Oblakova nad Zdjelarom.