Zvezda - Panatinaikos, Foto: Tamara Trajković

NEMA KRAJA CRNOJ SERIJI ZVEZDE: Panatinaikos "izrešetao" crveno-bele, ne pomaže ni Teodosić

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 20.03.2024. 19:38h > 22:58h
21:07h

25. minut - Mitoglu pogađa novu trojku za goste. Potom i zakucavanje Lesora. 46:58

21:06h

24. minut - Sjajna odbrana Zvezde. 46:53

21:04h

23. minut - Hanga promašuje oba slobodna bacanja. Grent pogađa iz neverovatne pozicije. Prvi poeni za Smarta 46:53

21:01h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Slukas promašuje za 3 poena, ali Davidovac precizan sa druge strane 44:51

20:40h

20. minut - Grigonis postiže novu trojku. Davidovac siguran sa linije penala. Slukas vraća dvocifrenu prednost gostima. Kraj prvog poluvremena 41:51

20:40h

19. minut - Neverovatno kako košarkaši Zvezde nisu uspeli da postignu poene.

20:36h

18. minut - Uspeva Zvezda da smanji prednost značajno. Sjajno zakucavanje Bolomboja 39:46

20:34h

17. minut - Nova trojka za Panatinaikosa, ovog puta Nan. Promašeno zakucavanje Balcerovskog zbog čega je Ataman pobesneo i izveo ga iz igre 34:46

20:32h

16. minut - Sjajna odbrana, pa zakucavanje Ilića. Novi sjajan potez Ilića 32:43

20:30h

15. minut - Novi poeni za Slukasa 30:43

20:27h

14. minut - Ne uspeva Zvezda ništa da odbrani, ali pronalazi put do koša. Davidovac vezuje 4 poena 30:41

20:24h

12. minut - Zakucavanje Lesora, pa laki poeni Nedovića. 22:34

20:23h

11. minut - Grent pogađa uz faul Mitrovića. 20:31

20:20h

10. minut - Panatinaikos raspucan, Nan trojkom završava prvu četvrtinu! 20:29

20:15h

9. minut - Nedović pogađa za tri poena, uzvraća Nan 14:23