Kevin Panter na meču sa Efesom, Foto: Starsport©

27. kolo evrolige

ALEKSA AVRAMOVIĆ NIJE SAMO HEROJ SRBIJE, VEĆ I PARTIZANA: Sasuo Efesu 30 poena za korak bliže cilju

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 29.02.2024. 21:11h > 23:27h
21:36h

26. minut - Ide trojka Kevina Pantera. 55:46

21:36h

25. minut - Novi poeni Avramovića iz kontre, s druge strane laki poeni za Holaca!

21:32h

24. minut - Ponitka pogađa uz faul! 50:42

21:29h

23. minut - Efes nekoliko napada već zaredom ne koristi. Ide trojka Kevina Pantera. Konačno poeni za Efes 48:42

21:26h

21. minut - Počelo drugo poluvreme! Panter pogađa u prvom napadu 45:40

21:07h

20. minut - Novi poeni za sjajnog Ledeja! Klajburn je nekako pronašao put do koša. Crno-beli su imali poslednji napad u prvom poluvremenu, ali Panter nije uspeo da poentira 43:40

Izmena: 21:14h
21:06h

19. minut - Ponovo je poleteo Zek Ledej i raspalio navijače Partizana! Vilis pogađa šut za tri poena 41:38

21:03h

18. minut - Brutalno zakucavanje Kabokla, a onda i Oturua! Faul u napadu dosuđen Ponitki, Obradović traži čelendž 39:35

21:01h

17. minut - Odlična akcija Ponitke i Kabokla koji sjajno zakucava. Dobra odbrana, pa sjajan potez Zeka Ledeja 37:32

21:00h

16. minut - Novi poeni za Avramovića! 33:32

20:56h

15. minut - Sjajna akcija košarkaša Efesa koju u poene pretvara Džons, protraćen napad Partizana i poeni za Vilisa. Mora jače odbrana. 31:32

20:54h

14. minut - Klajburn pogađa posle ofanzivnog skoka. Ide trojka Uroša Trifunovića. Tomson donosi izjednačenje Efesu, ali ide trojka Avramovića 31:18

20:51h

13. minut - Košarkaš Efesa lako zakucava pored Kabokla koji je zakasnio. Anđušić siguran sa linije penala. Avramović krade loptu i poentira u svom stilu 25:24

20:49h

11. minut - Sjajni Avramović beleži poene, uzvraća Klajburn. Kaboklo poentira pod košem. 21:22

20:44h

10. minut - Dobar potez Ledeja, a onda neverovatni Larkin beleži nove poene. Doužer izlazi zbog dva faula, ponovo ulazi u problem sa ličnim greškama. Crno-beli iz dva napada primaju lake poene, potom Trifunović beleži prve poene na meču. Kraj prve četvrtine 17:20