KK Crvena zvezda - KK Čačak 94, Foto: Espreso/Tamara Trajković

polufinale kupa

ZVEZDA IDE PO 10. TROFEJ KUPA! Čačani LAK ZALOGAJ, čeka se Partizan

Košarkaši Crvene zvezde sastaju od 17 časova se sa ekipom Čačka 94 u polufinalu Kupa Radivoja Koraća. Tekstualni prenos meča možete pratiti uživo putem našeg portala.

Objavljeno: 16.02.2024. 17:45h > 18:56h
17:59h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Davidovac pogađa 5. trojku za Crvenu zvezdu! Bolomboj siguran sa linije penala 23:40

17:42h

20. minut - Davidovac pogađa novu trojku za crveno-bele! Kraj prvog poluvremena! Zvezda uspeva da ode na poluvreme sa dvocifrenom prednošću pre svega zahvaljujući šutu sa distance i ofanzivnim skokovima. 23:35

Izmena: 17:46h
17:38h

19. minut - Jago na liniji penala! Stao je napad Čačka, ide i trojka Jaga Dos Santosa 23:32

17:37h

18. minut - Loš napad Zvezde, Bolomboj promašuje za 3, a potom Lazarević pravi faul. Već nekoliko napada Čačak nema poene iz igre 23:27

17:35h

17. minut - Jago postiže poene u svom stilu! Davidovac siguran sa linije penala 23:27

17:34h

16. minut - Očajan potez Bolomboja koji pravi korake! Zvezda je imala sreće u ovom napadu, lepo je kružila lopta u napadu Čačka, ali nisu uspeli da poentiraju 23:23

17:32h

15. minut - Sjajan potez Pulijama, s druge strane Lazić ponovo promašuje za 3, Hanga hvata, uzoma šut i promašuje. Gašić za Dodića koji efektno poentira 23:23

17:31h

14. minut - Promašaj Grojića za 3, utisak je da je Zvezda pojačala odbranu, a sada i poeni posle kontre. 19:23

17:27h

13. minut - Novi promašaj Lazića za 3 poena. Pogađa Mittović ponovo pod faulom 19:21

17:26h

12. minut - Mitrović pogađa uz faul! 19:18

17:23h

11. minut - Sjajan potez Nikole Pešakovića! Lakić nastavlja sa sjajnom partijom 19:15

17:20h

10. minut - Lep potez Hange i poeni posle prodora! Fenomenalan pas Teodosića za Ilića i kraj prve četvrtine 15:15

17:19h

9. minut - Teodosić ulazi i odmah pogađa za 3 poena! Uzvraća motivisani Pulijam sa druge strane! 15:11

17:16h

8. minut - Novi poeni za Pulijama! 11:7

17:15h

7. minut - Čačak igra sjajnu timsku odbranu. Tvezda šutira 1/6 trojke. Idu i poeni Lakića. 9:5