Partizan - Žalgiris, Foto: Starsport©

23. kolo evrolige

PARTIZAN SE SPORO "PALI", ALI KAD KRENE, NE STAJE! Doužer dirigovao, Trinkijeri će pamtiti aplauz, ali i poraz

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 26.01.2024. 22:35h > 22:50h
21:45h

26. minut - Žalgiris u kontraritmu! Sjajan prodor Pantera, a onda i nova sjajna odbrana košarkaša Partizana! 55:47

21:41h

25. minut - Mučila su se oba tima da stignu do poena, a onda Ledej trojkom prekida uspavaku! 53:47

21:39h

24. minut - Sjajna saradnja Evansa i Birutisa! 48:47

21:37h

23. minut - Nije to bio najbolji napad Partizana, ali Avramović se nekako snalazi i iznuđuje faul u finišu napada. 48:45

21:34h

22. minut - Ulanovas kažnjava promašaj Aveamovića! Naneli polovičan sa linije penala 46:45

21:31h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme!

21:12h

20. minut - Ledej siguran sa linije penala, Šmits poentira sa druge strane! Upisao se i kapiten Partizana Kevin Panter. To su i bili ujedno poslednji poeni u prvom poluvremenu koje ipak Partizan dobija sa 45:43.

Bili su crno-beli u dvocifrenom zaostatku, ali su Obradovićeve izmene urodile plodom.

21:08h

19. minut - Ledej pogađa uz zvuk sirene! Nstavlja Doužer gde je stao! 41:41

21:06h

18. minut - Vraća trojku Avramović.Birutis kupi promašaj i beleži nove poene 37:39

21:05h

17. minut - Ledej nadmudruje Butkevičijusa! Partizan konačno izjendačio, ali Žalgiris uzvraća trojkom. Šmits je bio precizan 34:37

21:04h

16. minut - Evans siguran sa linije penala. Trifunović promašuje za 3, ali tu je Naneli 32:34

21:03h

15. minut - Konačno poeni za Nanelija! 30:32

21:02h

15. minut - Sjajan potez Kaminskog pod košem! 28:32

20:59h

14. minut - Trifunović na pravom mestu posle promašaja Nanelija. Novi poeni za Evansa 26:32

20:56h

12. minut - Ishitren šut Nanelija! Konačno poeni za Partizan, Ledej us vom stilu 24:30