PREOKRET PARTIZANA O KOME ĆE SE PRIČATI! Makabi razbijao crno-bele, a onda se UPALILA Obradovićeva MAŠINA

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 12.01.2024. 19:50h > 00:25h
21:44h

25. minut - Isplaćuje se angažovanija odbrana Partizana koji smanjuje zaostatak na -10! Nova izgubljena lopta Makabija!

Naneli smanjuje prednost na jednocifrenu 48:56

21:43h

24. minut - Novi ofanzivnki skok i poeni Kabokla! Promašuje Braun sa druge strane, bolja energija crno-belih na startu drugog poluvremena! 44:56

21:40h

23. minut - Laki poeni za Boldvina u duelu sa Ledejom! Bruno Kaboklo siguran sa linije penala 42:56

21:38h

22. minut - Neverovatan potez Trifunovića koji je spasio loptu da ne ode u aut i pronašao Jaramaza koji poentira. Sorkin ekspresno uzvraća sa druge strane 40:54

21:35h

21. minut - Počelo drugo poluvreme! Trifunović poentira posle ofanzivnog skoka! 38:52

21:18h

20. minut - Jako važni poeni za Uroša Trifunovića 2+1! Partizan prepolovio prednost!

Ali, Blat nezaustavljiv, nova trojka! Naneli nastavlja u dobrom ritmu, poslednji posed je bio za Makabi i Blat pogađa na isteku prvog poluvremena! 36:52

21:15h

19. minut - Ofanzivni skok i poeni Nanelija! Neverovatan potez Rivera sa druge strane, razgrnuo je košarkaše Partizana 31:46

21:12h

18. minut - Novi poeni za Sorkina! Kaboklo promašuje oba slobodna bacanja. Loš napad Makabija, Naneli to kažnjava trojkom 29:44

21:08h

17. minut - Ostao je sam Boldvin na šutu za tri poena, ali ipak promašuje. Doužer iznuđuje slobodna bacanja sa druge strane.

Smailagić promašuje drugo slobodno bacanje, ali tu je Doužer 26:42

21:06h

16. minut - Krade loptu Doužer, Smailagić je bio u kontri, krenuo na zakucavanje, ali ga je faulom zaustavio Sorkin! Alen polovičan sa linije penala 21:42

21:03h

15. minut - Novi poeni za Doužera, Obradović smatra da je bio i kontakt! Sorkin promašuje za 3, ali novi ofanzivan skok Makabija i nova trojka za Boldvina 20:42

21:00h

14. minut - Sudije pod pritiskom, negoduje Obradović, a sada i proverava nesportski faul nad Nanelijem! Međutim, sudije ostaju pri prvobitnoj odluci. Sada ide trojka Nanelija 18:39

20:56h

13. minut - Lep potez Doužera koji je dvocifren! Laki poeni za Rivera! 15:39

20:55h

12. minut - Jedino je Doužer došao na meč od košarkaša Partizana! Ide nova trojka Makabija, ovog puta Klivlend! 13:37

20:53h

11. minut - Promašaj Dibartolomea za tri poena, a onda jeftina greška Doužera koji pravi korake. Obradović je pobesneo zbog ove odluke!

Nova trojka za Makabi! 11:32