Asvel - Crvena zvezda, Foto: Frédéric Chambert / Panoramic / Profimedia

SKUP PORAZ ZVEZDE: Crveno-beli primili stotku od drugog najgoreg tima Evrolige

Tok meča možete pratiti uživo na našem sajtu

Objavljeno: 09.01.2024. 22:29h > 22:46h
20:59h

11. minut - Džekson ide do kraja i donosi orvu prednost za domaće. Hanga pravi faul u napadu 27:25

20:54h

10. minut - Neverovatno šta se sada je sada dosuđeno! Koš Nedovića ne važi, dosuđen mu je faul u napadu! Traje serija Asvela, poeni Lovrenja. Jakov pogađa uz faul na sedam sekundi pred kraj prve četvrtine.

Nije uspeo Hanga da pogodi za tri poena, pa je rezultat posle prvih 10 minuta 25:25

20:52h

9. minut - Jakov se prošetao do koša! Rokas blokiran, Kaudi pogađa posle kontre! 20:25

20:49h

8. minut - Lovernj siguran sa linije penala! Novi poeni Jaga uz faul. Trener Asvela je tražio čelendž, ali je odluka potvrđena 16:25

20:46h

7. minut - Lep potez Žofrija Lovernja! Nedović je pokušao za tri poena, a potom trojka Branka Lazića nakon ofanzivnog skoka 14:22

20:44h

6. minut - Skot pogađa posle ofanzivnog skoka, a onda novi poeni za Nedovića! Sjajna odbrana Zvezde, a onda poeni Lazića posle kontre 12:19

20:41h

5. minut - Vraća trojku Paris Li! Nedović nastavlja sa sjajnom partijom. Luvavu pogađa novu trojku za Asvel.

Strašan prodor Jaga koji pogađa uz faul 10:14

20:40h

4. minut - Ide trojka Nemanje Nedovića! 4:10

20:37h

3. minut - Sjajan potez i prvi poeni za Jaga! Luvavu siguran sa linije penala. Bolomboj fauliran ispod koša, pogađa 1/2. Ova odluka se nije svidela Liju koji dobija opomenu od sudije 4:7

20:35h

2. minut - Poeni Fala koji koristi svoju visinu. S druge strane Nedović fauliran pri prodoru, pogađa oba slobodna bacanja 2:4

20:34h

2. minut - Dugo je trajalo pregledavanje snimka. Lopta je od Fala otišla van terena, a Sferopulos je pametno utrošio čelendž i obezbedio novi napad svom timu.

20:31h

1. minut - Počeo je meč! Bolomboj otvara meč svojim poenima! Sjajna odbrana Zvezde, tačnije Davidovca. 0:2