Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Real Madrida, Foto: Starsport©

EVROLIGA, 15. KOLO

ZVEZDA IGRALA JEDNU ČETVRTINU, REAL POKAZAO ZAŠTO JE PRVAK EVROPE! Madriđani bez problema u Beogradu (VIDEO/FOTO)

Tok utakmice možete pratiti iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 19.12.2023. 18:01h > 21:06h
19:23h

12. minut - Poarije dvojka. Teodosić dvojka. Alej-up Rodrigeza za Poarijea.

Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Real Madridafoto: Starsport©

Nema trojke Simonovića. Poarije dvojka. Teodosić dvojka - 24:26.

19:17h

10. minut - Nema dvojke Nedovića. Tavareš dvojka. Ne pogađa Teodosić. Ponovo Tavareš za dva. Tobi dvojka. Opet Tavareš dvojka. Mitrović 2/2.

Kraj prve četvrtine: Crvena zvezda - Real Madrid 20:20.

19:12h

8. minut - Trojka Endiaje. Nedović 2/2 sa penala. Endiaje pravo u ruke Bolomboju. Gazio je liniju Hezonja. Bolomboj ne pogađa sa dva.

Trojka Ljulj - 16:14.

19:06h

6. minut - Trojka Kampaco. Dobio je Jago udarac u glavu, ali nema faula. Musa ponovo neprecizan za tri. Hanga trojka za 14:6 i tajm-aut Ćus Matea!

Endiaje 2/2 sa bacanja. Ne pogađa Mitrović, Kampaco izgubljena lopta. Isteklo je vreme domaćinu - 14:8.

19:02h

4. minut - Dvojka Mitrović! Endiaje trojka. Hanga dvojka. Nema trojke Muse. Požurio je Mitrović, izgubljena lopta. Nema dvojke Endiajea.

U Štark areni je i legendarni Igor Rakočević, nekadašnji košarkaš obe ekipefoto: Starsport©

Mitrović dvojka za 11:3.

18:59h

2. minut - Loš pokušaj Hange jednom rukom. Izgubio je Kampaco loptu. Dva poena Lazića. Promašio je Musa trojku. Jago je promašio dvojku.

Fakundo Kampaco dobio je poklone pred početak susretafoto: Starsport©

Ofanzivan skok i trojka Hange! Istekao je napad gostima - 5:0.

18:54h

Real Madrid igra bez Gabrijela Deka i Rudija Fernandeza.

Zagrevanje košarkaša Real Madrida pred meč sa Crvenom zvezdomfoto: Starsport©
18:47h

Još nekoliko fotografija u vezi Fakunda Kampaca i povratka u Beograd.

18:43h

Crvena zvezda biće žestoko oslabljena u ovom meču.

Košarkaši Crvene zvezde na zagrevanju pred Real Madridfoto: Starsport©
18:01h

Fakundo Kampaco jedan je od najboljih igrača španskog velikana, a prošle sezone sa timom sa Malog Kamegdana osvojio je dva trofeja.

Argentinac se prilikom izlaska na zagrevanje izgrlio sa nekadašnjim saigračem Lukom Mitrovićem, dobio je poklon od bivšeg kluba i slikao se sa navijačima.

Izmena: 18:33h
18:01h

Košarkaši Crvene zvezde u 15. kolu Evrolige dočekuju Real Madrid, aktuelnog prvaka Evrope od 19 časova u beogradskoj Štark areni.

Crveno-beli imaju skor od pet pobeda i dva poraza na domaćem terenu, dok "kraljevski klub" nema neuspeh u gostima.

Takođe, ne treba zaboraviti da je branilac trofeja na bilansu 13-1 i prvi su na tabeli, a Beograđani na 5-8 i zauzimaju 14. poziciju.