Partizan protiv Fenerbahčea igra pred punom Arenom, Foto: Starsport©

evroliga

PARTIZAN SRUŠIO FENER U PAKLU ARENE: Crno-beli gubili 14 razlike, Dorsi i Madar tragičari!

Košarkaši Partizana imaju priliku da pred svojim navijačima savladaju Fenerbače koji je prethodne sezone uspeo da savlada crno-bele u Beogradu

Objavljeno: 09.11.2023. 20:11h > 23:33h
21:18h

Poluvreme u Areni, crno beli gube 47:56!

21:15h

10. minut - Trifunović je pogodio tri slobodna bacanja, a Dorsi je na drugoj strani pogodio jedno.

21:10h

9. minut - Nema Partizan rešenja za Hejsa-Dejvisa. Nerešiva je enigma za odbranu Partizana, a seriju turskog tima prekinuo je Trifunović pogotkom za tri - 42:54!

21:07h

7. minut - Pogodio je Vukčević tri slobodna bacanja i spustio prednost turskog tima, a zatim je Dorsi pogodio dva - 35:46

21:01h

5. minut - Revolveraški obračun se nastavlja! Pogodio je Vilbekin za tri, zatim je Vukčević vratio trojku.

Odbrana je ponovo zakazala u sledećem napadu te je i Biberović pogodio za tri. Loša igra Partizana u odbrani na ovom meču - 32:42!

20:58h

3. minut - Mini serija Partizana od 4:0. Prvo je Vukčević uz dosta sreće pogodio iz ekstra poseda, a zatim je Smailagić iz vrlo teške pozicije pogodio za dva - 29:36!

20:54h

2. minut - Loše je počeo drugu četvrtinu Partizan. Pogodio je Avramović za dva na startu, ali su crno-beli dozvolili Papajanisu i Hejsu da pogode tri trojke i time naprave veću razliku - 25:36!

20:52h

Počela je druga četvrtina!

20:50h

10. minut - Uspeo je Partizan da prekine seriju Fenerbahčea. Imao je Fener +9 nakon poena Papajanisa, ali je serijom od 5:0 Alena Smailagića četvrtinu završio na -4 - 23:27!

20:45h

Na tribinama se ukazuje pomoć jednom navijaču

20:41h

8. minut - Tajm aut Željka Obradovića nakon serije 7:0 za Fener - 15:19!

20:39h

6. minut - Raspucale su se obe ekipe. Naneli je pogodio trojku nakon ofanzivnog skoka Ledeja, ali je na drugoj strani pogodio Dorsi. Ipak, Jaramaz vraća trojku za prednost crno-belih - 15:12!

20:37h

4.minut - Dorsi je vezao pet poena za Fener, ali su Doužer i Naneli bili precizni na drugoj strani - 9:9!

20:33h

2. minut - Dobar start Partizana nakon kog je Kaminski upisao prve poene na meču, a zatim je Naneli pogodio uz faul. Na drugoj strani je Motli pogodio za dva - 5:2!