Crvena zvezda - Bajern, Foto: Starsport©

ZVEZDI SE UKAZAO TEODOSIĆ ZA SPAS SEZONE: Delije pogurale crveno-bele do pobede nad Bajernom, Jago čekao i dočekao

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 02.11.2023. 20:27h > 20:40h
19:44h

25. minut - Bonga pogađa za 3 poena! Nejpir kreira i pogađa za 2 poena! A onda najgore moguće, Edvards pogađa uz faul 38:52

Konačno trojka za Zvezdu, Nejpir se usudio na šut i pogodio. 41:52

19:43h

24. minut - Nova trojka za Bolmara! Novi poeni za Teodosića 36:46

19:41h

23. minut - Vratio se Teodosić na parket, probao za 3, ali Bolomboj fauliran pri skoku. 34:43

19:38h

22. minut - Loša procena Najpira koji ostavlja svog igrača samog. Dve brze trojke za Bajern

Idu i poeni Bolmara koji donosi dvocifrenu prednost Bajernu 33:43

8:0 serija Bajerna na startu 3. četvrtine!

19:35h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Neobična situacija se desila na startu. Sudije su proveravale snimak od koga je lopta izašla u aut, da li od Bolomboja ili Bonge koji je bio na parketu, ipak lopta za Bajern.

19:17h

20. minut - Bolomboj pogađa 1/2 slobodnih bacanja. Francisko promašuje za 3, odbranila se Zvezda. Imali su crveno-beli 7 sekundi za poslednji napad.

Nestvarnu trojku uz zvuk sirene pogađa Adam Hanga. 33:35

19:14h

19. minut - Teodosić fauliran pri šutu za tri poena i imaće 3 slobodna bacanja. 29:35

19:11h

18. minut - Vajler Beb pogađa za 3 poena, a posle novog protraćenog napada, novu trojku za Bajern pogađa Obst. 26:35

19:07h

17. minut - Novi poeni za Franciska! Šabaz Nejpir promašuje oba slobodna bacanja, ali lopta je stigla do košarkaša Zvezde , a potom do Nejpira koji konačno poentira nakon što je neko od igrača Bajerna dirao loptu 26:29.

19:02h

16. minut - Idu novi poeni za Ibaku! Zvezda improvizuje u napadu, nema pravog rešenja.

Mitrović pogađa jedno slobodno bacanje 20:27

Teodosić za Mitrovića, sjajna akcija, ovo je bilo potrebno Zvezdi. Ukradena lopta, a onda nova magija Teodosića 24:27

Usput je iskusni plejmejker pozvao navijače da ih glasnije bodre.

19:01h

15. minut - Poeni za Luku Mitrovića i nova asistencija za Teodosića. Francisko pogađa za tri poena, a Nejpir sa druge strane promašuje 19:25

18:58h

14. minut - Izgubljena lopta Zvezde, a onda lucidan potez Bukera koji pogađa. 17:22

18:54h

13. minut - Dobra timska odbrana Crvene zvezde. Nestvarni potezi Miloša Teodosića ne bivaju pretvoreni u poene. Neverovatno šta je promašio Tobi. 17:19

18:52h

12. minut - Majstorija Miloša Teododića koju Tobi pretvara u poene za Zvezdu.

Šteta, Tobi je ostao sam na trojci, video ga je Jago, ali kratko.... 17:19

18:51h

11. minut - Teodosić pronalazi Davidovca koji pogađa prvu trojku za domaće na meču! 15:19