evroliga, 4. kolo

ZVEZDA SE KASNO PROBUDILA: Užasan šut za 3 poena i neobjašnjive greške donele poraz u Bolonji!

Objavljeno: 20.10.2023. 20:10h > 23:14h
20:52h

10. minut - dva penala Mikija, pa nova trojka Pajole. Hanga je prodorom prekinuo seriju. Mitrović bacanjima dodatno smanjio, a Belineli promašio sa zvukom sirene - 26:15.

20:50h

9. minut - Teodosić je ubacio dva penala, ali je Belineli ubacio težak šut za dva. Trojka Pajole dovela je Virtus na plus 10 - 21:11.

20:48h

8. minut - Mitrović je pogodio na asistenciju Teodosića. Šengelija uzvratio trojkom - 16:9.

20:46h

7. minut - Zvezda promašuje i otvorene trojke, Kordinije je kaznio, tajm-aut Ivanovića - 13:7.

20:41h

6. minut - Nedović je pogodio jedno bacanje, Miki horogom povećao prednost Virtusa, a Nejpir lošom organizacijom upropastio još jedan napad Zvezde - 10:7.

20:37h

5. minut - Bolomboj je lepo pogodio pored dva rivala, Davidovac dodatno smanjio iz kontre, pa promašio oba bacanja posle nesportska Dobrića nad njim - 8:6.

20:36h

3. minut - Bolomboj je realizovao dva bacanja, ali su Šengelija i Belineli novom trojkom kaznili konfuznu igru Zvezde u napadu - 8:2.

20:34h

2. minut - Belineli je prvi promenio rezultat - trojkom iz ugla - 3:0.

20:32h

I ČETVRTINA

1. minut - Giedraitis je promašio trojku, pa Nejpir zicer, a neprecizan za tri na drugoj strani je bio Dobrić.

20:31h

Startna petorka Zvezde je:

Lazić (k) - Nejpir - Davidovac - Giedraitis - Bolomboj.

Izmena: 20:58h
20:28h

Put Apenina zbog gripa nije krenuo Dalibor Ilić, ali se posle tri meča pauze vraća kapiten Branko Lazić.

20:21h

Za razliku od Zvezde, Virtus je počeo Evroligu porazom pa vezao dve pobede.

Kladionice na italijanski tim daju kvotu 1.75 a na pobedu Zvezde 2.15.

20:19h

Duel će biti zanimljiv i zbog povratka Miloša Teodosića u Bolonju nakon što je niz godina nosio dres Virtusa.

Sa druge strane, ljubimac "Delija" Ognjen Dobrić će prvi put igrati protiv Crvene zvezde, a ovako je najavio meč.

20:16h

Utakmicu možete pratiti uživo na kanalu Sport klub 1, a tekstualni komentar putem bloga uživo Espresa.

20:15h

Košarkaši Crvene zvezde posle pobede na startu Evrolige, upisali su dva vezana poraza, a na pobednički kolosek mogu da se vrate ako večeras savladaju Virtus.

Utakmica je nedavno premeštena u obnovljenu dvoranu "Paladoca" u Bolonji, pa je otkazan određen broj ulaznica navijačima Zvezde kojih zbog toga, bar organizovano, neće biti u hali.