Slavlje fudbalera Mančester sitija, Foto: EPA/ADAM VAUGHAN

SITI UNIŠTIO NEMOĆNE MADRIĐANE: "Građani" POKEROM do finala Lige šampiona!

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u svoje drugo finale Lige šampiona

Poluvreme na Etihadu, Siti razbija Real i vodi rezultatom 2:0.

Fudbaleri Mančester sitijafoto: Nigel Keene/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia
Izmena: 22:02h
21:45h

45. minut - Probao je još jednom Silva, ali je šutirao pravo u Tiba Kurtou.

21:37h

37. minut - GOOOOOOL - Siti razbija Real i vodi sa 2:0. Fantastičan napad domaćina, koji Silva kruniše drugim golom, ovog puta glavom posle odbitka. Goste iz Madrida jedino može da spasi neka tuča na Etihadu poput one u drugom meču protiv Partizana.

21:35h

35. minut - Projektil Tonija Krosa koji je zadrmao prečku Mančester sitija. Prvi dobar pokušaj Madriđana.

21:27h

27. minut - Nova šansa za Halanda, snažan udarac, ali pored gola.

Šokirani fudbaleri Real Madridafoto: EPA/ADAM VAUGHAN
21:23h

23. minut - GOOOOOOL - Mančester siti vodi sa 1:0. Konačno je domaćin stigao do zasluženog vođstva, Bernardo Silva je strelac.

21:21h

21. minut - Čudesna odbrana Kurtoe posle udarca Halanda glavom.

Pep Gvardiolafoto: EPA/ADAM VAUGHAN
21:18h

19. minut - Kevin de Brujne je okušao sreću iz dalekog slobodnog udarca, ali nije bio dovoljno precizan.

21:13h

13. minut - Neverovatan promašaj Halanda sa samo nekoliko metara, Tibo Kurtoa je odbranio, a potom je David Alaba bukvalno izbacio loptu iz gola. U nastavku pokušava i Griliš Džek, ali daleko preko gola.

21:08h

7. minut - Rodri propušta veliku priliku, šutirao je pored gola.

Džek Griliš u prodorufoto: EPA/DAVID RAWCLIFFE
Izmena: 21:18h
21:07h

6. minut - Siti dosta opasniji, Real prikovan za svoju polovinu.

21:01h

1. minut - Počeo je meč!

Izmena: 21:02h
20:28h

20:25 - UEFA je sat vremena pre početka utakmice objavila da je Real finalista Lige šampiona.

Opširnije o tome čitajte OVDE.

19:58h

Fudbaleri Mančester sitija dočekuju Real Madrida na Etihadu u revanš meču polufinala Lige šampiona.

U prvom meču u prestonici Španije bilo je 1:1, pa nema sumnje da nas očekuje veoma zanimljiv duel.

Pobednik će na megdan Interu, koji je u utorak obezbedio mesto u finalu eliminisavši najvećeg rivala ekipu Milana ukupnim rezultatom 3:0.