Ben Bentil i Luka Vildosa, Foto: Starsport

NI D OD DERBIJA

ZVEZDA PONIZILA BUDUĆNOST: Crveno-beli UNIŠTILI Podgoričane i stigli nadomak finala ABA lige!

Crveno-beli su tako poveli sa 1:0, a naredni meč zakazan je za četvrtak i igraće se u PodgoricI

Objavljeno: 14.05.2023. 21:11h > 21:34h
19:46h

10. minut - Greše gosti, a potom poene postiže i Luka Vildosa. Atić trojkom prekida nalet domaćina. Zvezda se razigrala, Vildosa je još jednom poentirao, a onda i sjajno asistirao Benu Bentilu za trojku. Posle prvih deset minuta, domaćin vodi 30:16.

Filip Petrušev nezaustavljiv na početku mečafoto: Starsport
19:41h

7. minut - Petrušev dominira protiv Podgoričana, pogodio je dvojku, a potom i novu trojku za maksimalnih +9 (20:11). Ne pomaže ni tajm-aut, Mitrović poentira. 22:11.

19:37h

5. minut - Uspeli su gosti da stignu do izjednačenja, ali je Filip Petrušev trojkom doneo novu prednost domaćem timu. Usledila je i trojka Branka Lazića. 15:11.

19:32h

3. minut - Alfa Kaba poenom sa penala doneo je prvi koš gostima, a onda je poentirao i Džej Džej Obrajen. Mini seriju gostiju prekida Fakundo Kampaco. Poentiraju potom Edin Atić i Ognjen Dobrić. 8:5.

19:30h

1. minut - Krenuo je meč u dvorani "Aleksandar Nikolić". Zvezda otvara utakmicu sa četiri brza poena. 4:0.