Detalj sa košarkaškog večitog derbija, Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

VELIKI DUEL

ČUDESAN PREOKRET ZVEZDE, PARTIZAN SAMO STAO: Crveno-beli u finalu Kupa posle BURNOG derbija u "Čairu"! (VIDEO/FOTO)

Kompletan tok meča mogli ste pratiti na našem portalu

Objavljeno: 17.02.2023. 23:42h > 02:15h
22:07h

TREĆA ČETVRTINA:

21' Naneli je postigao koš uz faul. Pogodio je i dodatno slobodno bacanje 47:34.

21:53h

20' Kraj prvog poluvremena. Partizan je za sada bolji tim i bliži je finalu pošto posle prvog poluvremena vodi 44:34.

21:45h

18' Prvi poeni Luke Vildose na utakmici 44:28. Laki poeni Bentila, Zvezda je u mini seriji, minut odmora uzima Željko Obradović.

21:40h

16' Raste prednost Partizana posle još jedne trojke Nanelija 40:25.

21:35h

15' Partizan ima dvocifrenu prednost posle trojke Nanelija 31:21.

Izmena: 21:38h
21:26h

12' Ledej pogađa iz teške situacije 23:17. Jako važan momenat kada je reč o daljem toku utakmice. Isključen je trener Crvene zvezde Duško Ivanović.

Izmena: 22:22h
21:24h

DRUGA ČETVRTINA:

11' Petrušev postiže prve poene u dugoj četvrtini 21:17.

21:23h

10' Avramović je postigao trojku i postavio konačan rezultat posle prve četvrtine 21:15 vode crno-beli.

Izmena: 21:56h
21:17h

8' Nedović lepo završava akciju Crvene zvezde 14:13.

Izmena: 22:10h
21:14h

7' Trojku pogađa Ledej, Partizan odlazi na +5 (12:7).

21:13h

6' Laki poeni Partizana posle izgubljene lopte Crvene zvezde, Lesor je pogodio 9:7.

Izmena: 22:12h
21:11h

5' Vildosa promašuje čist zicer, nerešeno je posle pet minuta igre 7:7.

21:05h

PRVA ČETVRTINA:

2' Bentil je posle dobre kontre zakucao i postigao prve poene na utakmici 0:2. Uzvratio je Egzum 2:2. Prva trojka na utakmici postigao je Branko Lazić 2:5.

20:58h

U toku je predstavljanje ekipa.

20:23h

ŠTA SU REKLI TRENERI

Željko Obradović:

- Očekivano, već posle žreba smo znali da su velike šanse da se sastanemo u polufinalu. I Zvezda i Partizan su bili favoriti u utakmicama četvrtfinala i očekuje nas međusobni meč. Jedina želja mi je da utakmica protekne u fer i sportskoj borbi, pa neka bolji tim pobedi. Pozivam navijače Partizana da navijaju i bodre našu ekipu i da bude poslata slika na nivou one iz derbija u Evroligi.

Duško Ivanović:

- Znamo se dovoljno dobro, igrali smo dovoljno utakmica. Sve je to izanalizirano. Svaka je utakmica bila različita, biće i sutra. Mi smo došli da dobijemo tri utakmice ovde.

Izmena: 20:53h