Košarkaši Partizana, Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

evroliga 18. kolo

CRNO-BELI OPET OSTALI PRAZNIH RUKU U TEL AVIVU: Partizanova loša igra u odbrani pomogla Makabiju da ostvari cilj!

Kompletan tok meča mogli ste pratiti putem portala Espreso

Objavljeno: 11.01.2023. 22:04h > 22:13h
21:15h

24. minut - Zek Ledej je iznudio faul Martina, ali je pogodio samo jedno bacanje.

21:11h

23. minut - Promašio je Kolson otvorenu trojku na jednoj, pa Panter na drugoj strani, a onda je Sorkin pogodio posle kvoterbekovskog pasa Boldvina. Interesantan detalj, Di Bartolomeo nije uspeo za pet sekundi da ubaci loptu u igru iz auta.

21:08h

21. minut - Partizan otvara drugo poluvreme trojkom Alekse Avramovića. 48:42

20:58h

20. minut - Ledej je pogodio težak šut u smanjio zaostatak Partizana na sedam poena, da bi na drugoj strani Braun promašio sa zvukom sirene pa se na odmor otišlo sa 46:39 u korist domaćeg sastava.

20:49h

19. minut - Promašaj Pantera je pokupio Ledej i jednom rukom iz drugog pokušaja uspeo da poentira. Lesor dolazi do lakih poena, da bi potom Makabi pozvao tajm-aut na 77 sekundi do odlaska na veliki odmor. 45:37

20:44h

18. minut - Par dobrih odbrana na obe strane, pa se rezultat jedno vreme nije menjao, a onda je Nibo prekinuo post sa linije penala (pogodio samo drugo). Odmah potom je Obradović pozvao tajm-aut.

20:38h

16. minut - Bonzi Kolson je pogodio posle ofanzivnog skoka, ali je na drugoj strani Panter uzvratio karakterističnim šutem sa poludistance.

20:36h

15. minut - Opalio je Trifunović čim je dobio pas i pogodio sa distance! Usledio je tajm-aut domaćina.

20:35h

14. minut - Panter pogađa sa osam metara za 33:24!

20:31h

13. minut - Malo je nedostajalo da Egzum pogodio pod faulom, ali se lopta izmigoljila iz obruča, pa je dobio dva bacanja i pogodio samo jedno. Novi poeni Brauna i ponovo dvocifrena razlika. 30:19

20:28h

12. minut - Težak šute Ledeja, ali lopta je prošla kroz obruč! 26:18 Lorenzo Braun je dobio dva penala posle faula Lesora - i oba pogodio.

20:23h

11. minut - I odmah poeni Džejlena Adamsa. Uzeo je težak šut preko ruke i pogodio iz reketa - 26:13. Vraća Panter istom merom, dvojkom preko ruke.

20:21h

10. minut - Bitni poeni Egzuma. Činilo se da se zapetljao, ali je uspeo da se snađe i upiše dva poena. Vrlo brzo je Martin vratio dvocifren višak domaćoj ekipi.

20:21h

9. minut - Panter je sa dva penala smanjo zaostatak crno-belih.

20:17h

7. minut - Ne koriste crno-beli prilike da se dodatno priblliže, Anđušić nije iskoristio kontru, a na drugoj strani Makabi oogađa posle skoka u napadu.