Slavlje fudbalera Engleske, Foto: EPA/Georgi Licovski

sp katar 2022

SP, 10. DAN: SAD POSLALE IRAN KUĆI! Englezi slomili Vels u drugom poluvremenu (VIDEO/FOTO)

Danas nas opet očekuju četiri utakmice, ali u dva termina jer je na programu poslednje kolo u grupama A i B

Objavljeno: 29.11.2022. 22:14h
17:32h

70' GOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!! Kratko je trajala radost Ekvadora. Senegal je ponovo vodi 2:1, a strelac je sada bio Kulibali.

Izmena: 18:51h
17:29h

67' GOOOOOOOOOLLLLL!!!!!! Ekvador je došao do izjednačenja 1:1 i sada je Senegal ponovo tim koji mora da juri rezultat.

Izmena: 18:49h
17:09h

49' GOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!! Počelo je drugo poluvreme na obe utakmice, a Holandija je odmah povećala prednost na 2:0 golom Frenkija de Jonga u 49. minutu.

Izmena: 17:34h
16:50h

Završena su prva poluvremena na utakmicama Holandija - Katar i Ekvador - Senegal. Holandija i Senegal posle prvih 45 minuta imaju minimalne prednosti.

16:43h

44' PENAL ZA SENEGAL!!!!!!!!! Koristi šansu Sar i dovodi svoju reprezentaciju u prednost.

Izmena: 16:57h
16:27h

27' GOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!! Holandija je povela protiv Katara. Strelac je Kodi Gakpo koji je previzno šutirao sa desetak metara i doveo svoj tim u prednost.

15:51h

Od 16 časova kreće rasplet prve faze Svetskog prvenstva u Grupi A, a poznato je u kojim će sastavima timovi izaći na teren:

EKVADOR (4-1-2-3): Galindes - Presijado - Tores, Inkpje, Estupinjan - Gruezo - Franko, Kaisedo - Plata, Estrada, Valensija.

SENEGAL (4-2-3-1): Mendi - Sabali, Kulibali, Žakobs, Dijalo - Sis, P. Gej - Endiaje, I. Gej, Sar - Dija.

HOLANDIJA (3-4-1-2): Nopert - Timber, Van Dajk, Ake - Damfris, De Ron, De Jong, Blind - Klasen - Gakpo, Depaj.

KATAR (5-3-2): Baršam - Mohamed, Migel, Huhi, Hasan, Ahmed - Al Hajdos, Madibo, Hatem - Almoez, Afif.

14:28h

Prognozirajte ishod duela Ekvadora i Senegala u anketi ispod:

13:55h

Prvi golman i najbolji fudbaler Kameruna, Andre Onana, napustio je svoju reprezentaciju i otišao iz Katara nakon sukoba sa selektorom Songom posle kog je izostavljen iz tima pred duel sa Srbijom.