sp katar 2022

KRAJ 9. DANA MUNDIJALA U KATARU: Orlovi prokockali veliku prednost, Brazil i Portugal u osmini finala!

Danas su bile odigrane poslednje četiri utakmice 2. kola grupne faze Mundijala, a sve počinje utakmicom naše reprezentacije

Objavljeno: 28.11.2022. 22:49h
14:50h

Afrikanci sa dva gola prednosti idu na pauzu - zasluženo.

14:34h

34. minut - Mohamed Kudus je duplirao prednost Gane! Opet je Aju centrirao, sada je pronašao fudbalera Ajaksa koji je glavom smestio loptu u gol - 2:0!

14:28h

24. minut - GOL - posle kornera je došlo do gužve pred golom Koreje, Salisu se odlično snašao i matirao Seunga Gjua Kima.

14:00h

SASTAVI:

Južna Koreja: Kim (Seung Gju) - Kim (Mun Hvan), Kim (Min Jae), Kim (Jong Gvon), Kim (Jin Su) - Jung, Hvang - Jeong, Kvon, Son - Čo.

Gana: Ati-Zigi - Lampti, Amarti, Salisu, Mensa - Abdul, Kudus, Parti - Dž. Aju, A. Aju, Vilijams.

Kao i u prvom meču protiv Urugvaja, golman i četvorica odbrambenih igrača Koreje se prezivaju isto - Kim.

13:51h

A evo i najlepših supruga i devojaka fudbalera iz grupe H. Dajte svoj glas onoj koja je vama najlepša, prve dve idu u nokaut fazu - kao i fudbaleri.

13:33h

Pogađajte ishod duela Koreje i Gane u anketi ispod:

13:17h

Možda najuzbudljivija utakmica dosad, nažalost, nismo izašli kao pobednici iz iste.

13:05h

Jedna dobra šansa za Mitrovića do kraja je sve što smo videli od "Orlova" - ispustili su pobedu i sada su u još težoj situaciji kada je prolaz dalje u pitanju - 3:3.

Od 17 časova u ovoj grupi igraju Brazil - Švajcarskam a sledeći meč dana je u okviru grupe H izmežu Južne Koreje i Gane.

12:32h

Katastrofa za tri minuta - Abubakar je ušao a Pavlović izašao zbog povrede. Kapiten Kameruna je dao jedan i namestio drugi gol i to oba posle kontri!

12:29h

Srbija je nastavila gde je stala i sjajnim timskim golom došla do 3:1! Strelac - Mitrović.

12:09h

PREOKRET Tu nije bio kraj, samo malo više od dva minuta kasnije, Živković je dodao loptu Sergeju Milinković-Saviću koji je preciznim udarcem levom nogom sa oko 20 metara doneo preokret!

11:48h

GOOOOOL - Tadić je iz slobodnog udarca pronašao Strahinju Pavlovića koji je glavom smestio loptu u gornji desni ugao Epasijevog gola.

11:31h

ŠOK - korner za Kamerun u 29. minutu, Nkulu je glavom prebacio loptu na drugu stativu gde je Kasteleto pobegao čuvarima i smestio je u nebranjeni deo mreže - 0:1!

11:29h

Mitrović je potom promašio još bolju priliku, zicer sa penala, poslao je pored desne stative Epasija...