Momenat kad Mijić postiže jedini gol na utakmici, Foto: Starsport©

NOVI PAZAR, STARI PARTIZAN: Noćna mora crno-belih TRAJE, Zvezda može na plus 7!

Partizan je odigrao treću utakmicu zaredom bez pobede

Objavljeno: 29.07.2022. 20:49h > 22:21h

Partizan je bio pod imperativom pobede jer je u prva tri kola napravio dva kiksa, a sada je napravio još veći.

Crno-beli su u 4. kolu Superlige Srbije poraženi u gostima Novom Pazaru koji je tako osvojio prve bodove kad se najmanje nadao - 1:0.

Domaćin je jedini gol na meču postigao u 24. minutu preko Miloša Mijića, iz penala.

Majdovac je prethodno u kontri u šesnaestercu Partizana zalomio Sinišu Saničanina koji ga je potom zakačio po levoj nozi.

Sudija Marko Ivković je posle malo oklevanja pokazao na belu tačku a onda dao drugi žuti karton, odnosno crveni, Saničaninu. Prvu opomenu je dobio u 14. minutu.

Mijić je nešto kasnije pogodio i stativu, imali su Pazarci još prilika u nastavku da sve rešem, ali i Partizan da izjednači, ali se mreže nisu tresle.

Partizan je odigrao treću utakmicu zaredom bez pobede, ima samo 5 bodova iz prva četiri kola, pa Crvena zvezda pobedom nad Radnikom (21.00) može da pobegne najvećem rivalu na sedam bodova prednosti.