DELOVI 9 BEOGRADSKIH OPŠTINA SUTRA BEZ STRUJE: Celokupan raspored planiranih isključenja
Ilustracija, Foto: Aleksandra Čolić

VAŽNO!

DELOVI 9 BEOGRADSKIH OPŠTINA SUTRA BEZ STRUJE: Celokupan raspored planiranih isključenja

Proverite raspored isključenja za sutrašnji dan

Objavljeno: 17:05h

Stanari delova devet beogradskih opština sutra neće imati električnu energiju, saopštila je EPS distribucija i navela raspored planiranih isključenja:

Vračar 08:30 – 14:00 KNEGINjE ZORKE: 10-16A,9-19A, SVETOG SAVE: 16-18,10-12,20-22A,19-33A,37A,

Palilula 09:00 – 14:00 TAKOVSKA: 45a,

Čukarica 08:30 – 14:00 IZVORSKA: 8A, KRALjICE KATARINE: 12-44,48-56,13-53, MILOSAVA VLAJIĆA: 2-4,1, ORFELINOVA: 2-8,24-28F/8,1-7,21-29, PETRA MARTINOVIĆA: 16-18,8-26, POŽEŠKA: 65A-67A, PRAŠKA: 2-8A,12,1-7F/8,11, RAJKA OD RASINE: 1-9, SLOBODANA PRINCIPA SELjE: 10, UDBINSKA: 2-6,1-5,

Čukarica 09:00 – 16:00 Naselje SREMČICA: BELOG BREGA: 2,6-8,12,18-22,36-42,25-27, BEOGRADSKA: 68-70,74-90,94-98,69-99, GORIČKA: 2-20,24-50,1-25,31-63, KIR JANjINA: 2-4,10-14,3-15, KNEZA SELIMIRA: 2-6,1, SLAVIŠE STEVANOVIĆA: 2-2A,8-10A,14,1-13, TISOVA: 12,7-9,13, UZELČEVA: 4-14A,1-1A,

Novi Beograd 08:30 – 13:30 BULEVAR ARSENIJA ČARNOJEVIĆA: 130-144,156-158, BULEVAR ZORANA ĐINĐIĆA : 106-110,114,141-143,147-153A/, OMLADINSKIH BRIGADA: 16a-18b,

Zemun 10:30 – 12:00 Naselje ALTINA: ALEKSANDRA PETROVIĆA : 10-32,36,40-40A,44,48A-50,11-15,19,33-39, KONSTANTINA KAVAFIJA : 6,10-12,20-28D,32-32A,3,13-15,21-39, PAVLA VUJISIĆA : 50-52,56-56a,60-62,69-73,77-79,

Zemun 08:30 – 14:00 KRAJIŠKA: 81B-81v,

Zemun 16:00 – 20:00 Naselje BATAJNICA: BRANISLAVA BARIŠIĆA: 80C-92,55D-57, JOVANA BRANKOVIĆA : 164-166C,170,174-176D,180-182,161-171, ŠIROKI PUT: 31e-31k, VOJVODE NOVAKA : 2-6,10,44-46e,1-29F,33-39v,55M-55N,61b,

Zemun 11:00 – 13:00 PRVOMAJSKA: 78-94V/2,55-81, RADE KONČARA: 2-16,3-5,9-11A,15, ŽELEZNIČKA: 2-14,1-27,

Grocka 08:30 – 14:00 Naselje LEŠTANE: DOCE MARKOVIĆA: 2,1, GROBLjANSKA: 2,6-22,26-30,1-1A,7-9,13, ISIDORA BOGDANOVIĆA: 2,1-3A, MARŠALA TITA: 64-84,103-117,

Grocka 08:30 – 14:00 Naselje LEŠTANE: DOCE MARKOVIĆA: 2,1, GROBLjANSKA: 2,6-30,1-1A,7-13, ISIDORA BOGDANOVIĆA: 2,1-3A, MARŠALA TITA: 64-84,103-117,

Obrenovac 08:30 – 15:00 Naselje Brović: 12.OKTOBRA: 16,36,60,7,13,21,27-27A,31,39A,51-51A,59-61,65-67A, BROVIĆ SELO: 10,156,163,187,191, DONjI KRAJ: 14, DRAGOLjUBA P PETROVIĆA: 6-8A,18-18A,24A-30,34A,40A,46,78,106,122,128,164,170,176,186-190,1-7,17,27-27A,33-37,41,45-47,55,61-65,69-71,79-81A,95,125,129,171,177-179,191,195, ĐURĐEVIĆA KRAJ: 128B-128C,186, JOVANOVIĆA KRAJ: 158,162, KEDIĆ KRAJ: 17, KOD GROBLjA: 8, KOD ŠKOLE: 44, MIHAILOVIĆA KRAJ: 22B,144A, MILUTINA ERAKOVIĆA: 2-14A, MILUTINOVIĆA KRAJ: 168, MIŠIĆA KRAJ: 54,39B-39C, NEDELjKOVIĆA KRAJ: 136, NEMA NAZIVA ULICE: 96,106,186,210,101, RANISLAVA FILIPOVIĆA: 2A,6-8,12A,18A-20A,26,34,42-44,52-54,60,64-66,70A,76-78,1-5,15-17A,35,41,47,53,59,67,73-75A,79,83,133,149, SREDNjI KRAJ: 51, STANIŠIĆA KRAJ: 104,198, TANACKOVIĆA KRAJ: 119, VALjEVSKI PUT: 0,8,12,18-20,26-30A,34-42,48-54A,60,82,336,1-1,9-11,23-27C,31A-33,37,53,63,79,85,145, VLADIMIRA S PAVLOVIĆA: 8,16,22,66,102,130,166,178-180,3A,11-13,107,167, ZDRAVKA J MILOSAVLjEVIĆA: 2A,20,24A,32,38,46,58-58A,70-72,82,86,96A,110-112,116,120-122,130-132,140-148,154,186-188,200,210,214-218,1-7,111-113,119,127-129,135,145,159,183,207,213,217,273, ŽIVKA S PETROVIĆA: 6A,72-74,78,84,98,160,3-7A,71,75,79,85,97,107,143,151,159, Naselje PIROMAN: 12.OKTOBRA: 0,14,30A-32,84,94A-100,104,114,21,33-37, BROVIĆ: 0,24,213, KOD DOMA: 0,6,1BB,1111, KOD GROBLjA: 28,11, KOD RADIO STANICE: 41A-41B, KOD ŠKOLE: 0,1, PIROMAN: 0,55, SELO: 5, VALjEVSKI PUT: 2-8A,12,16-22,26-26,38-40A,52,146,7-9,13-17,21,27-31,43,49,145,1111BB, Naselje Stubline: KOD POŠTE: 402,504-506A, KOD RADIO STANICE: 523, KOD ZDRAVSTVENE STANICE: 0,262,526,503,511, STUBLINE: 38A,128,146,242,506-508,512,516-518,87,225,261,507,511,515-519A,525,613, VALjEVSKI PUT – CENTAR: 164A,176,222A,516-518A,522-522C,534-534G,505A,513-519B,523A,527B,541, Naselje TRSTENICA: CAREVAC: 237A, SUVODANj: 8A,210,218A,228,27A,201,215-219,227-229,

Obrenovac 09:00 – 13:00 Naselje OBRENOVAC: KRALjA PETRA PRVOG: 21,25, VOJVODE MIŠIĆA: 0,86,239A, VUKA KARADžIĆA: 0,86-98,116,77,95,101-113,

Mladenovac 09:00 – 11:00 Naselje MLADENOVAC (SELO): VAROVNIČKA: BB, Naselje RAJKOVAC: MILANA MILOŠEVIĆA: 2-4,8-16A,54A-56,1-5, NEMANjINA: 132-134,140,73-75, NOVA 160: 2-4, NOVA 24: 28,11-17,45, ŽIVADINA ŽUJOVIĆA: 1,

Surčin 08:30 – 16:00 Naselje SURČIN: MILA KOVAČEVIĆA: 1,7,15, MITE BINjIŠA: 7, UDARNE DESETINE: 32a, VASE DAVIDOVIĆA: 2-4A,3-7G,11, ŽELEZNIČKA: 36-40,46-58,66,70,74,78-84,90,67,71-77,81-89A,99,105-109.

Bonus video:

SVE VIŠE NOVOZARAŽENIH U SREMSKOJ MITROVICI: Ljudi traže vakcinu, otvaraju se vakcinalni punktovi
02:32

SVE VIŠE NOVOZARAŽENIH U SREMSKOJ MITROVICI: Ljudi traže vakcinu, otvaraju se vakcinalni punktovi

(Espreso/24sedam.rs)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
Inicijalizacija u toku...
counterImg

Espreso.co.rs


Adria media