NOVAK JE KRALJ DEFANZIVE: Đoković fantastičnim lobom, pa NEMOGUĆIM bekhendom "ubio u pojam" Rubljova! VIDEO

majstor je majstor

Trijumfom je Nole osigurao ne samo polufinale, već prvo mesto u grupi

Novak Đoković sigurnim koracima stigao je do druge pobede u isto toliko mečeva u okviru "Zelene grupe" Završnog mastersa u Torinu.

Trijumfom je Nole osigurao ne samo polufinale, već prvo mesto u grupi.

Prvi set protiv Andreja Rubljova je dobio rezultatom 6:3, a u drugom je rano stekao brejk, uz dva fantastična poena.

Kod 1:1 u drugom setu, gem je počeo sjajnim poenom koji je Đoković dobio prelepim lobom (pogledajte taj udarac OVDE).

Onda je Rubljov preokrenuo 0:30, stigao do 40:30, pa je na izjednačenju usledio još atraktivniji udarac.

Posle duge razmene, Andrej je napadao silovitim forhendima, ali Novak se izvrsno branio i na kraju bekhend dijagonalom iz defanzive osvojio poen (vidite OVDE).

Tako je stigao do brejk lopte, koju nije propustio...