NIKAKO DA MU KRENE: Đere nije iskoristio svoje prilike pa je na kraju doživeo četvrti poraz u nizu (FOTO)

ATP SANKT PETERBURG

Ilja Ivaška će u narednoj rundi igrati protiv Andreja Rubljova

Objavljeno: 14:19h

Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Sankt Peterburgu pošto je poražen od Belorusa Ilje Ivaške sa 3:6, 2:6.

Srbin je doživeo četvrti uzastopni poraz, a meč protiv Ivaške trajao je sat i 15 minuta.

Ivaška je znatno bolje servirao i koristio sve slabosti rivala, pogotovo na drugi servis Đerea. Imao je Srbin četiri brejk lopte tokom meča, ali nijednu nije uspeo da iskoristi.

U oba seta teniser iz Belorusije je napravio po dva brejka, i u osmini finala će igrati protiv prvog nosioca i šestog tenisera sveta Rusa Andreja Rubljova.