KECMANOVIĆ PROPUSTIO VELIKU ŠANSU: Imao meč loptu, pa sve prokockao!
Kecmanović je porazom završio učešće u Parizu, Foto: EPA/GEORGIOS KEFALAS

šteta

Imao je priliku da izađe kao pobednik, ali nije imao dovoljno koncentracije

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu Mastersa u Parizu od Tomasa Martina Ečeverija sa 2:1 (4:6,7:6,6:4).

Kecmanović je dobro otvorio meč i dobio prvi set nakon brejka na samom startu meča.

Drugi set je bio znatno ravnopravniji i ni jedan ni drugi teniser nisu izgubili svoj servis, te se ušlo u taj brejk. U njemu je takođe viđena izjednačena bitka, a Kecmanović je imao i meč loptu koju nije iskoristio i nakon toga je sve krenulo "nizbrdo" za njega.

Loše je otvorio treći set i dozvolio je Argentincu da dođe do brejka u prvom gemu, poljuljan propuštenom prilikom u drugom setu. Uspeo je da se vrati i u četvrtom gemu vrati brejk.

Ipak, to nije dugo trajalo, pošto je već u sledećem ponovo dopustio protivniku da uzme njegov brejk. Do kraja meča nije uspeo da oduzme servis Ečeveriju i tako je završio svoje učešće u Parizu ove godine.

00:29

ZAJEDNO KLICALI NOVAKU: Lola Radivojević i deca igrali tenis u Gračanici i skandirali Đokoviću!