DOMINACIJA: Nije mu dao ni NAJMANJU šansu!
Novak Đoković i Andrej Rubljov, Foto: Javier Garcia / Shutterstock Editorial / Profimedia

RUTINSKI

Ruski teniser osvojio novu titulu

Ruski teniser Andrej Rubljov osvojio je danas titulu na turniru u Baštadu, pošto je u finalu pobedio četvrtog igrača sveta Norvežanina Kaspera Ruda posle dva seta rezultatom 2:0 (7:6, 6:0).

Sedmi teniser sveta pobedio je posle sat i 33 minuta i osvojio drugu titulu ove sezone.

U prvom setu teniseri su napravili po brejk i odigran je taj-brejk, koji je Rubljov dobio sa 7:3.

On je dominirao u nastavku, nije prepustio protivniku nijedan gem i posle prve meč lopte osvojio je 14. titulu u karijeri.