MEDVEDEV U POLUFINALU, 'SMAKAO' I FRICA: Rus odigrao poen turnira na brejk loptu! (VIDEO)
Danil Medvedev, Foto: Profimedia

atp sinsinati

Brejk loptu je iskoristio na neverovatan način kada se sjajno odbranio i dobio već izgubljen poen

Prvi teniser sveta Rus Danil Medvedev iz Rusije plasirao se večeras u polufinale turnira u Sinsinatiju, pošto je u dva seta pobedio Amerikanca Tejlora Frica 7:6, 6:3.

Medvedev je do pobede nad Amerikancem, 13. na ATP listi, stigao za sat i 40 minuta igre.

U prvom setu, oba igrača su bila sigurna na svom servisu, pa je pobednik odlučen u taj-brejku, u kom je Rus bio ubedljiv i slavio sa 7:1.

Medvedev je u drugom setu oduzeo servis protivniku u drugom gemu, što mu je bilo dovoljno za pobedu. A brejk loptu je iskoristio na neverovatan način kada se sjajno odbranio i dobio već izgubljen poen.

U polufinalu, prvi igrač sveta igraće protiv boljeg iz duela Grka Stefanosa Cicipasa i Italijana Janika Sinera.