KECMANOVIĆ BEZ PROBLEMA DO ČETVRTFINALA: Srbin je u dva seta bio bolji od Australijanca!
Miomir Kecmanović, Foto: EPA/Neil Hall

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale turnira u Los Kabosu.

Do tamo je stigao nakon pobede protiv Džordana Tompsona rezultatom 2:0 (6:4, 6:2) za sat i 13 minuta igre.

Kecmanoviću je u prvom setu bilo neophodno samo 39 minuta i jedan brejk kako bi stigao do prednosti.

Četvrti nosilac je još ubedljivi bio u nastavku kada je dva puta oduzeo servis protivniku i prošao bez problema u narednu fazu.

U četvrtfinalu ga čeka Brendon Nakašima koji je savladao Maksa Pursela u dva seta, 6:3, 6:3.