LAJOVIĆ ZAVRŠIO UČEŠĆE NA VIMBLDONU: Srpski teniser nije imao šanse protiv Bublika!
Dušan Lajović, Foto: EPA/Neil Hall

vimbldon

Njegov protivnik u narednom meču će biti Frensis Tijafo

Srpski teniser Dušan Lajović poražen je od Aleksandra Bublika sa 3:0 u drugom kolu Vimbldona.

Prvi set je rešen u taj brejku i to rezultatom 9:7, i tu je bila velika prilika da meč ode u korist Srbina.

U drugom setu je Bublik dominirao i apsolutno zasluženo došao do vođstva u setovima od 2:0.

Lajović se nije predavao, uprkos podatku da se pred kraj trećeg seta povredio i postavljalo se pitanje može li uoošte da nastavi meč.

Dušan je ustao nastavio, ali nije posle toga bio dugo na terenu, Bublik je treči set osvojio sa 7:5 i tako se plasirao u treće kolo Vimbldona.

Njegov protivnik u narednom meču će biti Frensis Tijafo.