KRAJINOVIĆ SE OPET ZAGRCNUO U FINALU: Beretini sa titulom napada Đokovića na Vimbldonu! (FOTO)
Filip Krajinović i Mateo Beretini, Foto: Profimedia

ATP KVINS

Italijan je slavio 2:0 u setovima

Objavljeno: 19:11h

Filip Krajinović nije uspeo da osvoji titulu na londonskom turniru Kvins, pošto je u finalu izgubio od Italijana Matea Beretinija sa 2:0 u setovima.

Beretini je pobedio posle sat i 34 minuta i tako uspeo da odbrani titulu na turniru u Londonu.

Teniseri su u prvom setu osvajali gemove na svoje servise sve do petog kada je Beretini napravio brejk i poveo sa 3:2. Krajinović je odmah vratio brejk, a obojica su posle toga osvajali gemove na svoje servise sve dok Italijan u 11. gemu nije napravio novi brejk i poveo sa 6:5. On je posle toga osvojio gem na svoj servis i posle prve set lopte poveo u meču.

Beretini je u petom gemu drugog seta oduzeo servis Krajinoviću i posle gema osvojenog na svoj servis poveo je sa 4:2. Do kraja je sačuvao prednost brejka i osvojio sedmu titulu u karijeri.

Krajinović nažalost ni u petom finalu nije uspeo da osvoji svoju prvu ATP titulu u karijeri.