KECMANOVIĆU OSTAO SAMO SINGL: Srbin i Amerikanac završili nastup u dublu!
Miomir Kecmanović sa svojim parom Nikolasom Monroom ispao je u konkurenciji dublova na Rolan Garosu, Foto: EPA/Ettore Ferrari

rolan garos, dubl

Srpski teniser i njegov dubl partner nisu uspeli da ostvare dalji plasman na Rolan Garosu

Miomir Kecmanović i Nikolas Monro su nakon poraza završili svoje učešće na Rolan Garosa u konkurenciji dublova.

Njih dvojica su izgubili od Radživa Rama i Džoa Salizburija rezultatom 6:3, 7:6(5) posle jednog časa i 24 minuta igre.

Srbin i Amerikanac su u prvom setu brejk pretrpeli u četvrtom gemu, što je prvim nosiocima bilo dovoljno da stignu do vođstva.

PREBRZ KRAJ ZA MIOMIRA U ARGENTINI: Kecmanović ispao u osmini finala!

U drugom periodu, nakon razmene brejkova sredinom seta, on je morao da bude odlučen preko taj-brejka.

Imali su Kecmanović i Monro 5:4, ali su Ram i Salizburi vezali tri poena i stigli do trijumjfa.

Ram i Salizburi će u osmini finala igrati protiv Maksima Kresija i Felisijana Lopesa.