SPEKTAKL U ČETVRTFINALU SP: Moćni Englezi RAZBILI Senegalce i zakazali okršaj sa Francuzima!
Fudbaleri Engleske, Foto: EPA-EFE/Neil Hall

SP KATAR 2022

Ubedljiva partija reprezentacije Engleske koja će na megdan aktuelnim prvacima

Objavljeno: 22:07h

Fudbaleri Engleske su ubedljivo nadigrali selekciju Senegala sa 3:0, i tako se plasirali u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Kataru.

U borbi za polufinale ih čeka aktuelni šampion, selekcija Francuske, koja je prethodno slavila protiv Poljske.

Senegalci su tokom čitavog meča bili u podređenom položaju, a odbrana je poklekla u samom finišu prvog poluvremena.

Fudbalska reprezentacija Engleske, Fudbalska reprezentacija Senegala, Hari Kejn

U kratkom roku si primili dva gola prvi je delo Hendersona, drugi Kejna, da bi u nastavku Mendija savladao i Saka.

Očekivano i iskusno vicešampion Evrope je odradio posao do kraja utakmice i s vremena na vreme pretio.

Senegal je pokušavao da stigne makar do počasnog gola, ali promene rezultata više nije bilo.