SPUŠTENA ZAVESA NA 15. DAN MUNDIJALA: Ludnica u četvrtfinalu - Englezi i Francuzi opravdali ulogu favorita! (FOTO)
Detalj sa utakmice Engleska - Senegal, Foto: EPA-EFE/Tolga Bozoglu

Otkriveno je zašto Rahim Sterling nije igrao u meču protiv Senegala. On je ekspresno napustio reprezentaciju i vrati se u Englesku.

Poznati su termini prva dva četvrtfinalna para. O tome više pročitajte OVDE.

22:58h

Kilijan Mbape će platiti kaznu FS Francuske, a nakon pobede nad Poljskom je otkrio zašto se nije pojavljivao pred medijima.

21:53h

Kraj meča! Englezi pobedom od 3:0 nad Senegalom obezbeđuju četvrtfinale Svetskog prvestva, gde ih čeka najteži mogući protivnik - selekcija Francuske.

Izmena: 23:07h
21:22h

57. minut - GOOOOOOOLLLLL!!!! Engleska je povećala prednost, a strelac trećeg gola bio je Saka.

Izmena: 21:35h
20:49h

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!!!! Engleska posle prvog dela igre golovima Hendersona i Kejna vodi sa 2:0.

20:47h

45+2. minut - GOOOOOOOOOOOLLL!!!! Engleska je golom Harija Kejna duplirala prednost protiv Senegala. Sjajna kontra, Belingem je dodao loptu Fodenu koji je prosledio Kejnu, a fantastični strelac šalje loptu iza Mendija za 2:0.

Fudbalska reprezentacija Engleske, Fudbalska reprezentacija Senegala, Hari Kejn
Izmena: 21:05h
20:45h

45. minut - Prvo poluvreme produženo je 2 minuta.

20:39h

37. minut - GOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!! Belingem se sjajno ubacio po levoj strani uposlio Hendersona koji je pogodio sa desetak metara i doneo prednost Engleskoj.

20:26h

23. minut - Dobra šansa za Senegal na polovini prvog poluvremena. Tražili su igrači Senegala penal, reagovao je Stons ispred Sisea, koji je žestoko protestvovao smatrajući da je fauliran, VAR se nije oglasio tako da nije bilo promene rezultata.

20:02h

1. minut - Počeo je meč između Engleske i Senegala.

19:31h

Rahim Sterling neće moći da pomogne svojim saigračima večeras protiv Senegala, a pitanju su privatni razlozi.

19:08h

Koji ishod očekujete u meču Engleska - Senegal?

19:06h

Od 20 časova nas očekuje meč Engleska - Senegal.

Poznati su sastavi:

ENGLESKA (4-3-3): Pikford – Voker, Stouns, Megvajer, Šo – Rajs, Belingem, Henderson – Saka, Kejn, Foden

SENEGAL (4-2-3-1): E. Mendi – Sabali, Kulibali, Dijalo, Jakobs – Sis, N. Mendi – Sar, Ndiaje, Dijata – Dija

17:57h

90+9' KRAJ UTAKMICE!!!!!!! Francuska se plasirala u četvrtfinale pošto je savladala Poljsku 3:1 i sada čeka pobednika utakmice između Engleske i Senegala.