PRVI PORAZ RUKOMETAŠICA: Nervoza i granitna odbrana presudile Dragicinim ratnicama! (FOTO) (VIDEO)

ep u rukometu

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 18:03h

19:25 - Meč je završen! Nemice su bile bolje i zasluženo su odnele trijumf!

18:24 - Kako brani Voltering, ovo nije normalno! Pop-Lazić je još jedan zicer poslala u nepovrat!

16:22 - Lep pogodak Pop-Lazić sa pozicije pivotmena...

14:20 - Uhvatile su Srpkinje ritam i seriju i posle gola koji je postigla Nikolić prednost je dmanjena na šest razlike.

11:19 - Kim Naidzinavičijus pogađa, naše dame su postigle samo jedan pogodak u drugom poluvremenu!

11:17 - Furiozno otvaraju Nemice nastavak, jedini pogodak za Srbiju delo je Marine Dmitrović.

10:15 - Meč je nastavljen!

10:14 - Dva gola zaredom naše reprezentacije, precizna je bila Georgijev! I gotovo je poluvreme!

7:13 - Samo Krpež i Georgijev za sada prave nešto u napadu. Naša kapitenka je smanjila na šest pogodaka zaostatka...