Šta mislite, da li su srpski vaterpolisti savladali Nemačku? (FOTO)

nema nam ravnih!

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je u Berlinu selekciju Nemačke sa 15:9 u drugom kolu Grupe A Svetske lige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Srbiju su do druge pobede u Svetskoj ligi predvodili Strahinja Rašović, Miloš Ćuk, Nemanja Ubović i Viktor Rašović sa po dva gola.

Najefikasniji u redovima Nemačke bili su Julijan Ril i Mateo Cuk sa po dva gola.

Nemci su angažovanije počeli utakmicu i brzo su poveli preko iskusnog Julijana Rila, ali je Srbija do kraja prve četvrtine preuzela kontrolu i golovima Mandića, Filipovića, Pijetlovića i Viktora Rašovića preokrenula rezultat.

Vaterpolisti Nemačke su i naredne dve četvrtine otvarali golom, ali su izabranici Dejana Savića potom dobijali te periode igre.