STRAŠNA DRUGA ČETVRTINA: Novi Beograd mogao i ubedljivije da savlada Solaris

REGIONALNA LIGA

Golgeterski učinak bio je ravnomerno raspoređen, a rezultat je na kraju glasio 14:8 za tim Vladimira Vujasinovića

Vaterpolisti Novog Beograda pobedili su Solaris iz Šibenika sa 14:8 (3:2, 6:1, 1:2, 4:3), u poslednjoj utakmici drugog ovosezonskog turnira Regionalne lige u Budvi.

Pitanje pobednika praktično je rešeno u drugoj četvrtini. Novobeograski tim je dobro odigrao poslednjih pet i po minuta te deonice pošto je postigao pet golova, a na drugoj strani bazena u potpunosti je sačuvao svoju mrežu.

VK Novi Beograd

Trijumf Novobeograđana mogao je biti izražen i većom razlikom da su imali malo bolju realizaciju u situacijama sa igračem više (13-4).

Golgeterski učinak bio je ravnomerno raspoređen, a najefikasniji u ekipi Novog Beograda bili su Strahinja i Viktor Rašović, Duško Pijetlović, Angelos Vlahopulos i Radomir Drašović sa po dva postignuta gola. Novi Beograd sada ima sedam pobeda u regionalnom takmičenju.

Poslednji turnir Regionalne lige na kome će učestvovati Novi Beograd igraće se u februaru u Zagrebu.