OSVETA CRVENO-BELIH: Zvezdin klinac (16) srušio Partizan! (FOTO)

sad je 1:1 u pobedama

Drugi ovosezonski derbi u hokeju završen je trijumfom crveno-belih

U prvih deset minuta druge trećine Partizan je imao inicijativu, ali je na isteku 32. minuta posle kontranapada svoje treće postave Zvezda stigla do novog vođstva pogotkom 16-godišnjeg Vasilija Anđelkovića, a od tog momenta crveno-beli, pa do kraja susreta bili su bolji protivnik (ukupan broj udaraca na gol 37-21 u korsit Zvezde).

Zvezdini igrači nisu dozvolili pad koncentracije iz poslednje trećine prve utakmice, pa su do kraja uspešno čuvali prednost iskoristivši nervozu i nekolicinu isključenja crno-belih hokejaša, da bi tačno stotinu sekundi pre

kraja potvrdili pobedu golom Vojina Dragovića za trijumf nad najvećim rivalom i prve bodove u novoj sezoni – 4:2.

Na tabeli Prvenstva Srbije vodi Partizan sa šest osvojenih bodova iz tri utakmice, Crvena zvezda ima tri boda uz meč manje, dok su NS Stars i Vojvodina bez bodova.