ISTORIJSKA POBEDA: Bosna i Hercegovina iznenadila Azerbejdžan

ep za odbojkašice

Utakmica je trajala 75 minuta

Objavljeno: 22:06h

Odbojkašice Bosne i Hercegovine zabeležile su prvu, istorijsku pobedu na Evropskim prvenstvima.

Bosna i Hercegovina bila je bolja od Azerbejdžana sa 3:0, po setovima je bilo 25:14, 25:23 i 25:17, posle 75 minuta igre.

Bosna i Hercegovina iznenadila je Azerbejdžan boljom igrom u prvom setu i lako došla do prednosti.

U drugom setu Azerbejdžan je prikazao mnogo bolju igru, ali je u neizvesnoj završnici Bosna i Hercegovina uspela da duplira prednost.

Treći set bio je veoma sličan kao i prvi. Bosna i Hercegovina je već na početku seta pokazala inicijativu, napravila je rezultatsku razlika i na taj način lako je došla do ubedljive pobede.