VEČITI DERBI PRIPAO ZVEZDI: Partizan nemoćan na Banjici!

Vaterpolo

vezda je sada druga na tabeli sa 25 bodova, a Partizan šesti sa 12.

Objavljeno: 23:32h

Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili su Partizan na Banjici sa 11:8 u Superligi Srbije.

Ovo je četvrta pobeda crveno-belih protiv večitog rivala ove sezone. Deluje da je Zvezda sada najlakše došla do bodova.

Posle prvog poluvremena Partizan je gubio sa 4:2. Već nakon trećeg perioda bilo je jasno da će crveno-beli osvojiti ceo plen.

Oni su taj deo meča dobili sa 3:0 i sa velikih pet golova razlike ušli u poslednji period.

Izabranici trenera FIlipovića su u poslednjoj četvrtini Partizanu dozvolili da se razigra, crno-beli su za osam minuta postili čak šest pogodaka i time poraz koji je bio vidljiv posle druge četvrtine učinili podnošljivim.

Najefikasniji kod pobednika bili su Tankosić i Vukićević sa po tri gola. U redovima crno-belih Barać i Vergara su postigli po dva pogotka.

Zvezda je sada druga na tabeli sa 25 bodova, a Partizan šesti sa 12.

U drugom meču dana, Radnički je ubedljivo savladao ekipu Šapca rezultatom 13:7.