Sudije opljačkale Sloveniju u Hrvatskoj! Vujović poludeo, hteo da brani sedmerac! Makedonci slavili u balkanskom derbiju, a Česi šokirali Dance! (VIDEO)
Veselin Vujović na meču Slovenija Nemačka, Foto: Reuters

ep u rukometu

Za sada nema informacija kako je do ovoga došlo

Slovenija i Nemačka su odigrali meč za infarkt u drugom kolu Evropskog prvenstva za rukometaše, a u glavnoj ulozi našli su se arbitri!

Meč je završen rezultatom 25:25, a pobeda je bukvalno oteta ekipi Veselina Vujovića.

INTERVJU OSTOJA MIJAILOVIĆ 2. DEO: Ne volim Zvezdu, država joj daje duplo više novca! Čović je autokrata, Vujošević je kriv što je Partizan dovde dospeo! (VIDEO)

Naime, vreme je isteklo, a sudije su deset minuta gledale snimak kako bi procenile da li je pobedonosni gol koji je za Sloveniju postigao Blaž Janc regularan, jer je pao u poslednjoj sekundi.

Potom se "desilo čudo" - arbitri Mindaugas i Mažejka su deset minuta gledali snimak, a onda su dali crveni karton Blažu Blagotinšeku i dosudili sedmerac za Nemce, iako je vreme isteklo?!

Za sada nema informacija kako je do ovoga došlo, a Vesa Vujović je toliko poludeo da je stao na gol kako bi branio sedmerac?!

Za sve je kriv Luis Ibanjez! Junaku Zvezdine jeseni propada transfer zbog Argentinca?! (VIDEO)

Tobijas Rajhman je penal pretvorio u bod za svoju selekciju

Najefikasniji igrač utakmice bio je Uve Genhajmer sa sedam postignutih golova.

Kod Slovenije je najefikasniji bio Miha Zarabec sa pet pogodaka.

Rukometna selekcija Makedonije zabeležila je i drugu pobedu.

Crna Gora je savladana sa 29:28.

Filip Kuzmanovski je bio najefikasniji u pobedničkom sastavu sa pet postignutih golova, a po četiri su postigli Manovski, Lazarov i Mirkulovski. Kod Crne Gore Stefan Čavor je dao šest, a Stefan Vujović pet.

Možda i najveće iznenađenje na ovom prvenstvo napravila je Češka koja je savladala Dansku sa 28:27.

Junak meča bio je Pavel Horak koji je u poslednjem minutu pogotkom odlučio ovaj meč.

Najefikasniji igrač utakmice bio je iskusni Ondrej Zdrahala, koji je postigao osam golova, dok je kod Danske sedam dao Mikel Hansen.