"JOŠ MAJKE RAĐAJU OBILIĆE!" Delije odale počast ubijenom saborcu sa Kosova i Metohije (VIDEO/FOTO)
Delije na utakmici Crvene zvezde i Radničkog iz Niša, Foto: FK Crvena zvezda

"SLOGA BIĆE PORAZ VRAGU"

Navijači Crvene zvezde nisu navijali 31 minut, a potom skandirali ime i prezime Stefana Nedeljkovića, a posle toga zapaljeni su dimovi u bojama srpske zastave i okačena je njegova fotografija

Objavljeno: 19:02h

Fudbaleri Crvene zvezde na poluvremenu utakmice 10. kola Superlige Srbije vode sa 1:0 protiv niškog Radničkog.

Crveno-beli poveli su pogotkom Mirka Ivanića u 13. minutu kada je posle karambola pred golom "meraklija" pogodio glavom.

Inače, ova utakmica počela je minutom ćutanja u čast ubijenih Srba sa Kosova i Metohije.

Delije nisu navijale 31. minut jer je jedan od nastradalih Stefan Nedeljković, navijač beogradskog velikana.

Minut ćutanja pred utakmicu Crvene zvezde i niškog Radničkog
Minut ćutanja pred utakmicu Crvene zvezde i niškog Radničkogfoto: Starsport©

Pristalice Crvene zvezde na početku navijanja skandirale su njegovo ime i prezime, uz transparente "Sloga biće poraz vragu" i "Još majke rađaju Obiliće."

Posle toga zapaljeni su dimovi u bojama srpske zastave, a okačena je i fotografija Stefana Nedeljkovića.

1 / 2 Foto: FK Crvena zvezda