BORAC PREKINUO SERIJU PORAZA: Mega doživela poraz u Hali Sportova!

aba liga

Ekipa Marka Marinovića zabeležila je jako važan trijumf

Objavljeno: 14:20h

Košarkaši Borca slavili su na gostovanju Megi i pobedu upisali rezultatom 91:85 u meču 17. kola ABA Lige.

Bolje je Borac otvorio meč, stekao i sedam poena prednosti nakon deset minuta igre, ali je Mega uspela da nadoknadi ceo zaostatak do odlaska na poluvreme.

Bolje su zaigrala oba tima u nastavku meča, smenjivala su se u vođstvu, a Mega je preuzela prednost krajem trećeg perioda i čuvala je sve do nekoliko minuta do kraja utakmice kada je Borac uspeo da preokrene i na kraju dođe do pobede.

Sa 22 poena i šest skokova Hejl je predvodio Borac, a pratili su ga Lešić sa 19 poena i sedam skokova, Doković i Pecarsku su ubacili po 14 poena.

U ekipi Mege najefikasniji je bio Cerovina sa 17 poena, pratili su ga ović i Smit sa po 11, a Simanić je stao na deset.

Borac sada ima skor 5-10, a Mega 7-8.