RADONJIĆ SMATRA DA U DRUGOM DELU NIJE BILO DOVOLJNO ENERGIJE: Uprkos svim problemima, odigrali smo solidnu utakmicu

IZJAVA POSLE MEČA

Crvena zvezda će narednog petka dočekati Uniks

Objavljeno: 23:46h

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić smatra da je njegova ekipa, uz sve probleme koje je imala, odigrala solidnu utakmicu protiv Real Madrida.

- Igrali smo dobro prvom poluvremenu, ali u drugom nismo imali dovoljno energije da nastavimo s istom odbranom kao u prvih 20 minuta. Napravili su prednost i preuzeli kontrolu nad utakmicom. Uprkos svim problemima, odigrali solidnu utakmicu - rekao je Radonjić posle utakmice.

Bez Luke Mitrovića, Arona Vajta, Nejta Voltersa i Nikole Kalinića, košarkaši Crvene zvezde su izgubili večeras u Madridu od Reala sa 67:79, u utakmici 11. kola Evrolige. Crvena zvezda je sada na skoru 4/7, dok je Real Madrid na vrhu tabele sa devet pobeda i dva poraza.

Ekipa Dejana Radonjića će narednog petka dočekati Uniks, a pre toga je očekuje gostovanje Studentskom centru u ABA ligi.